Kizlar yardim.....

tatu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
342
6
çok moralim bozuk kızlar. eşim akşamdan beri rahatsız. akşam birden midem ağrıyo demeye başladı. sonra istifra etti bayağı. kaç gündür ne yediyse çıktı bomboş kaldı midesi. bide üstüne ishalde oldu. sabahtan beri kolunu kaldıramıyo. biraz bişeyler yedirdim ama yiyemiyorum diyo. bende kusucak diye üzerine gidemiyorum.
kolunu kaldıramıyo. vitamin falan verdim sizce halsizliği geçmesi için napabilirim? bi akıl verin lütfen....napıcağımı bilemiyorum
...:uhm:

geçmiş olsun canım..bence dr. gidip bi serum yaptırın.hem ishal, hemde kusmaktan baya bi sıvı kaybı olmuştur...ayrıca haşlanmış patates,muz ishalini keser iyi gelir

midesini üşütmüş olabilir.
nane limon mideye iyi gelir...
ayrıca ishal için bır cay kaşığı kahve yutsun..üzerine birkaç damla limon sıkın..
colada geçirir ishali..
tabiki önce doktora gitsin..
benim söylediklerim alternatif...

ishali geçti ama halsizlik var ve kalkamıyorum diyo. uyuyo sürekli. ishal ilacı verdim. kahve limon yaptım ama kustu. halsizliğini nasıl atabilir acaba.güçlenmesi için napabilirim. ayrıca kahvaltı olarakta sadece muz yiyebildi. :çok üzgünüm:

bence sen fazla bişey yapma hemen bir dr.a götür yada gidemiyrosa dr.u eve çağır
midesini üşütmüş olabilir ama bunu en iyi dr. anlar ona göre verir bişeyler
vitaminle felan olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…