kızlar yardım lütfen !

mardinli gxuxzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
13
0
ben 27 haftalık hamişim ama son günlerde karnım ağrımaya başladımirmirmirmir benim bebişim de fazla kıpırdamaz yani hareketleri sert değil bu normami acaba:CüvCüv:

ben 27 haftalık hamişim ama son günlerde karnım ağrımaya başladımirmirmirmir benim bebişim de fazla kıpırdamaz yani hareketleri sert değil bu normami acaba:CüvCüv:

bılmıorukmı canım ya 27 hafta da az deıl hani...
karın agrın cok sıddetlı deılse pek onemlı olcaını zannetmıorum ama sen bence genede bı dr una gıt yada ara canım ya ona sor dr dan daha ıı bılemeyıskı....ama şiddetlı deılse onemlı olcaını zannetmıorum blkıde soğuklarla usuttun...gecmiş olsun cnm...sewgılera.s.

Genelde fazla hareketli değilse,bi sorun olsaydı doktorun mutaka söylerdi canım.
Zaten haftaya kadar mutlaka ultrasona da gimişsindir,problem olsa anlaşılırdı.
Karın ağrın idrar yollarındaki iltihaptan olabilir.Ama bence de en sağlamı doktora görünmen.
İnşallah bir sorun yoktur arkadaşım.Çok geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…