kızlar yardım lütfen :(

_vanilla_

o bir anne:)
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
5.512
9
Yadımınıza ihtiyacım var ...Kaynanam bir haftadan beri ev taşıma hazırlığında bende her gün arayıp yarın geliyimmi yardıma diye soruyordum..O da ben seni arar söylerim diyordu..Dün aradım bir ton laf gelmedin etmedin diye ya aramız uzak 1 saatlik yol yakın olsa çıkıp giderim.Birde 2çocuğum var birisi okula gidiyor ben ona senden haber bekliyorum annemi çağırıp çocuklara baktırcam dememe rağmen beni hiç aramadı şimdide tavır yapıyor..Geliyim diyorum gelme gerek yok diyor... ne yapıcam ben şimdi ne olur akıl verin bana gitmelimiyim sizce..

Son düzenleme:
Vallaha hic birsey yapma canim, hicte daha konunun üzerinde durma...

Böyle tavirlara gercektende sinir oluyorum, hayir sormussun ihtiyacim oldumu ararim demis daha ne???

Bir ara gider yardim edersin, ona sormadan gitmeni istiyor muhtemelen...benneyaptımki

normaldede gerginmidir aranız yoksa herzamanki halimi önce onu belirtseydin daha ii olurdu. eger ilk defa yapıorsa stres yapmıs olabılır evle ugrasırken , tabii sana patlamıs olsun yınede gidersen ıyı olur moralı bıraz duzelir. herzaman gerginse o zaman sen daha iyi bilirsin ona neyin iyi gelecegini.Esinle konusrursan daha iyi olur gitmelisin derse gidersin o daha iyi tanır annesini

sen söylemişsin o ben haber veririm demiş...
boşver taşınmanın stresini senden çıkarmaya çalışıyo...
sen de tavrını koy sen onun üstüne gittikçe o daha da havalancaktır...

Canım geçen haftalarda bir problemimiz vardı (konu açmıştım oturduğuz evin 3/1 parasını ödememize rağmen kira istemişti vermeme kararı aldık kou şimdilik kapanmıştı).Ama o konuda suçlu kendisiydi ve hiç birşey olmamış gibi davranıyordu bana .

ne hali varsa görsün, boşver dengesizmiş baya yaaa...

sen ona 1 saatlik yoldan kalkıp geleyim dedim , onun dediğine bak...
sen hiç karşılık verme

canım kendini üzme sen elinden gelen çabayı göstermişsin sonuçta sende boş değilsin iki tane çocuğun var kafaya takma bence..

Bosvern, üzerinize düseni yapmis arayip yardima ihtiyaci olunca seni aramasini søylemissiniz.. nekadar güzel, daha ne istiyor acikcasi ben anlamadim.

Sen lazim olunca bana haber verin demişsin zaten. 2 çocuğun var asil neden kaynanan senden yardim bekliyor yardim etmedin diye tavir koyuyorbirde. Kimse kimseye yardim etmek için mecbur değildir yardim yapan kişinin içinden gelirse olur boşver şimdi madem bir iş için surat yapiyor yapsin

Allah Allah ya hem yardım gerekirse ben seni ararım demiş hemde laf mı söylüyo şimdi..

hayret bişey biraz dengesiz bi kadın galiba..

bence boşver hiç takma kafana sen üzerine düşüeni yapmışsın hergün arayıp sormuşsun daha ne olsun..

bence hıçbırsey yapma sen elınden gelenı yapmıssın ama kaynanan anlasılan kavga etmeye yer arıyormus

eğer çocuklarını bırakıcak bi yerin varsa git yardım et derim çünki hep gitmemeni bahane eder durur sana laf sokar kullanır bu durumu aslında sennde sebebin var ama kimse seni haklı görmez (aile içinde) iyilik yap denize at halik bilmez ise malik bilir demişler buzları eritmek için tam zamanıdır( bence)a.s

demek ki kendiliğinden gitmeni bekliyo...
git bakalım yardıma geldim de napıcak....
hala surat yaparsa sen üzerine düşen görevi yapmış olursun ....
hiç tatsızlık çıkarma bence...eşinle aran bozulur....kendiliğinden git işte belli ki istiyo kadın...
napıcan işte idare biraz...başka türlü olmuyo işte
....

sen görevini yapmışsın zaten , vicdanın rahat olsun bence yerimseniben
eşinle beraber oturmaya gidersiniz..

canım sen elinden geleni yapmıssn ama kayınvalıden biraz naz yapmıs demekki sormamanı beklemiş senin sormadanm ona çıkıp gitmedı istedi hrhalde keske oyle yapsaydın bende olsam arayıp sormazdım direk giderdim ama olsun sen saygıda kusur etme.

Haklısın canım ama 4 gün önce anne ben yarın geliyorum diye tel açtım yok kızım toplama işlemim bitti gelsen sende oturcan bende dedi ama temizliğe çağırırım dedi bende tamam senden haber bekliyorum dedim...Snra cuma tekrar aradım ne yaptın diye c.tesi bana geldi iyiydik salı taşncam dedi bende ptesi gelirim salıda kalırım dedim tamam dedi şimdide huy çıkartıyor glme istemem felan diye....Annem taşınsa aynını onada yapardım ben can atıyorum yardım etmek içn elime yapışmıycak sonuçta gelinlik görevim ama hem yol uzak hemde 4-7 yaşlarda 2 çocuk var program yapmadan gitmem imkansız...

çiğdemcim keşke geleyim mi diye arayacacağına,yarın geliyorum deyip bir gitseydin bakalım ne yapıyordu,en azından sana söyleyecek lafı kalmazdı,ben de evimi yeni taşıdım,inan insan bir tuhaf oluyor,görümcem beni de arıyordu geleyim mi diye,gelme ben hallederim dedim hep,gelmek istese gelirdi diye düşündüm,çünkü biz yakınız ama olan olmuş takma kafana boşver.

Haklısın canım ama 4 gün önce anne ben yarın geliyorum diye tel açtım yok kızım toplama işlemim bitti gelsen sende oturcan bende dedi ama temizliğe çağırırım dedi bende tamam senden haber bekliyorum dedim...Snra cuma tekrar aradım ne yaptın diye c.tesi bana geldi iyiydik salı taşncam dedi bende ptesi gelirim salıda kalırım dedim tamam dedi şimdide huy çıkartıyor glme istemem felan diye....Annem taşınsa aynını onada yapardım ben can atıyorum yardım etmek içn elime yapışmıycak sonuçta gelinlik görevim ama hem yol uzak hemde 4-7 yaşlarda 2 çocuk var program yapmadan gitmem imkansız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…