Kızlar yardım edin..

gulerates

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
85
18
33
Ben 2 ay önce spiral taktırdım 1 ay sonra 15 gunluk kanamam devam ediyor diye ve agrım var diye kontrole gittim düsmüs ta asagıda cok kaymıs dediler daha iyisını parayla aldırdılar ertesi gün eskisini cıkartıp yenisini taktılar o ara yenisini takarken kanamam yoktu spiralden sonra kanamam basladı 5 gün normal adetim gibi sürüp bitti bugun yeni spiralı takalı 16. Gün ve kahverengi pembe lekelenmem var kasık agrımda var ya normalmi anlamadım adetmi oldum cok erken degilmi ? Önceki spiralde 25. Günde aynı lekelenmeyle baslamıstı 15 günlük kanama sürdü düsmüstü simdi yeni spiralde 16. Gün ve aynı lekelenme ve agrı offf yardımcı olun lutfen ya gene düsmez insallah bide zaten bu ikinci taktıgım kesinlikle düşmezmiş imkansız bugüne kadar düsüren olmamıs dedi doktor bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen lütfeeeeeeennn

ayni durum bende ikinci spiral taktim iki hafta once ve ilk gunden kahve rengi akintilar iki gun oncede kanama basladi

Komşum da 3 sene önce spiral taktırdı herayy 3 sefer kanama geçiiyor en fazla 6 gün boş geçiyo tekrar başlıyor hep boyle devam ediyor yaparmış yani en sonda bıktı hayatıı kanamayla geciriyor resmen sanki birşeyede işe yaramıyor spiral artık eskisi gibi oyüzden bu bile az daha sonra dahada uziycak kanama canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…