Kızlar yardım edin lütfen ya lütfen moralim çok bozuk..

kunfeyekun75

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
185
28
Kızlar foto da ekledim 18. Günüm ama burnum düzelmiyo baslarda şişten sandım ana önden bakınca burnumu hiç beğenmiyorum asimetriklik var doktora sordugumda zamanla ineceğini söyledi ama bana hiç inecekmiş gibi gelmiyo çok çaresiz hissediyorum özellikle ucundaki şişlik mi o aşağı doğru geçmiyo bi türlü ağlamak istiyorum ya sizce düzelick mi sizinkiler nasıldı hemşirede ödemlerin aynı anda inmediğini söledi ama bilmiyorum moralim çok bozuk..

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar foto da ekledim 18. Günüm ama burnum düzelmiyo baslarda şişten sandım ana önden bakınca burnumu hiç beğenmiyorum asimetriklik var doktora sordugumda zamanla ineceğini söyledi ama bana hiç inecekmiş gibi gelmiyo çok çaresiz hissediyorum özellikle ucundaki şişlik mi o aşağı doğru geçmiyo bi türlü ağlamak istiyorum ya sizce düzelick mi sizinkiler nasıldı hemşirede ödemlerin aynı anda inmediğini söledi ama bilmiyorum moralim çok bozuk..

geçmiş olsun canım yazmadan duramadım benimde ilk 20 günümde burnum yamuktu ve 1.ayda düzelmişti hemen paniğe kapılma gerçekten şişlikler eşit şişmiyor ve eşit inmiyor benim çabuk düzeldi şu an 5. ayımdayım ve dümdüz bir burnum var yorum yapmak için en az 2 aya ihtiyacın var inş. şişliktir ve düzelir cnm

Burnun şuanda çok şiş en az 3-4 ay beklemelisin yorum yapmak için bu yüzden hemen canını sıkma şimdiden belki de şişlik geçince bu sorunların da ortadan kalkar sabret biraz bakalım en doğrusu beklemek olacak çok yeni ameliyatın. çok çok geçmiş olsun

Canim benim seni cok iyi anliyorum. Ucunun asagiya dogru sarkikligi, ucunun sisligi hepsi gecicek. Bende senin gibi cok tedirgindim bana doktorum sadece sabret zamanla güzelesecegini görceksin dedi. Simdi yaklasik 7haftadayim ve seninki gibi 18 günlük haliyle alakasi yok, tabi son halini henüz almadi. Bunun icin en az 6 ay sabretmemiz gerekiyo canim benim. Hic üzme kendini

canım düzelir sanki başka başlıklarda da benzer durumlar vardı. Doktorunla görüştün mü peki o diyor? bide doktorun kim?

X