kızlar moralim çok bozuk lütfen bana yardım edin :(

Kızlarrrr bekara ayrılık kolay.Evli arkadaşlar anlarr bizleri..Erkeklerimize sahip çıkalım.Heleki seviorsak.Kızsak da darılsak da gözümüzn önünde olsun.Artı bi konuyada değinicem.Fazla agresif vede kavgayı sevmior erkekler.Bunaltmamak lazım

evet çok haklısın bende bu yüzden eşimi kaybettim :KK43:

canim, eski konularini da okudum..

sana asla ters ve kotu bir sey yazmak istemm neticede intihari da denemissin kac kere istere dikkatcekmek icin olsun ister olmek icin sonucta mudahele edilmese olur insan.. yani durumun ciddi.

canim, bence bir sure annenin yanina git ve tedavine orada devam et, bu arada imam nikahli evlendigin esinin de resmi nikahli esinden bosanmasini bekle. ya da bosandiysa da bir sure ayri kal.

sakinles dinginles.. biliyorum simdi bana da kalkip senaryo yazdin diyeceksin ama actigin konular hepsi duruyor canim.

bak gencecik kizsin. sana da yazik gunah degil mi? bak biz buradaki kadinlarin %99u birbirimizi sahsen tanimiyoruz, birbirimize yalan atmak icin nedenimiz yok, ya da carpitmak icin degil mi?

istersen bugunden basla herseye sil bastan. sorununu duzgunce dogrularla bize anlat, bizler de sana aklimizin yettigince tavsiye verelim. burada kimse dusene tekme atmaz.

sen de farkindasin psikolojik sorunlarinin oldugunu ve tedavi olman gerektigini inan bu cok guzel bak sen adimini atmissin. hayatta attigin bu buyuk adimda basarili olmak istiyorsan en basiti burada bile yalan demeyeyim utandigindan ya da cekindiginden olaylari yanlis aksettirme. psikolojisi bozuk insanlar soyledikleri olaylara kendileri dahi inanabiliyorlar oyle olmasa bile.

bak ablacim burasi 'bir derdim var' bolumu.. biz burada neler neler okuduk.. insan hata da yapar yanlis da yapar, hatta bazen yanlis yapmayi bile gore ister ama pisman olur degil mi?

inan seni hic kirmak ostemiyorum cunku hissediyorum ki bu gencecik yasinda yasadigin onca olay seni cok yipratmis psikolojini bozmus uzmus incitmis.

o kadar yanlislar varki iliskinde ve hayatinda.. sadece sen degilsin bak sorun, esinin yaptiklari da tabiki..

ama istersen ilk once herseyi bi bastan sona anlat tum olaylari gelismeleri (ve lutfen gerceklerle, bak insan bir kre yalandan vazgecip gercege yoneldi mi hafifler ve kendini de daha net tanir, insanlar da ona daha kolay yardim eder)

cok ince bir donemdesin yasadiklarin yasattiklarin... olumsuz yazanlar olursa da inan ki bak biz burada kadin kadnayiz, bizim derdimizi yanlisimizi hatamizi yalanimizi dolanimizi icimizi disimizi biliriz ona gore tavsiyede bulunur ona gore yonlendirme yapariz.

canim benim, hadi istersen herseyi bi silbastan anlat, sen de rahatla, sorununu net algila, ve algilat bize bizler de sana yardimci olalim olur mu?

bir dakıka ben yanlıs mı anladım? sımdı konu sahıbının bahsettıgı eşim dediği benı terkettı dedıgı beyfendı ımam nıkahlı eşimi? ve adam gercekte başkasıylamı evli?

bir dakıka ben yanlıs mı anladım? sımdı konu sahıbının bahsettıgı eşim dediği benı terkettı dedıgı beyfendı ımam nıkahlı eşimi? ve adam gercekte başkasıylamı evli?

canim istersen ustune gitmeyelim, kendisi toparlasin bir kafasini ve kendisi anlatsin.. ben eski konularini okudum arkadasimizin ve gercekten cok hassas bir donem yasadigini dusunuyorum. umarim yazdigim bu cagriya cevap verir bizler de yardimci olmaya calisiriz.. sadece uzerine fazla gitmeyelim.

Son düzenleme:
canim istersen ustune gitmeyelim, kendisi toparlasin bir kafasini ve kendisi anlatsin.. ben eski konularini okudum arkadasimizin ve gercekten cok hassas bir donem yasadigini dusunuyorum. umarim yazdigim bu cagriya cevap verir bizler de yardimci olmaya calisiriz.. sadece uzerine fazla gitmeyelim.

yok canım ben zaten kımsenın üstüne gitmem zaten haddim değil zaten de... bayan bır konusunda eşim terkettı yuzugunude almamıs dıyınce ben nıkahlı evlı sandım. yuzuk falan dıyınce..imam nikahında yuzuk takıldıgını bılmıyordum. sen ıyıce arastırmıssın ınsallah arkadas derdını ıyıce anlatırda bızde yardımcı oluruz.. bızım yargılama gıbı bır lüksümüz yok ki zaten herkezın kendı hayatıdır. bız sadece ona burdan yardım edebılırız herseyı guzelce anlatırsa..

çok teşekkür ederim en kısa zamanda size ayrıntılı bi şekilde anlatıcam kafam o kadar dolu ve karışık ki anlatması çokzor durumdayım :KK43:

çok teşekkür ederim en kısa zamanda size ayrıntılı bi şekilde anlatıcam kafam o kadar dolu ve karışık ki anlatması çokzor durumdayım :KK43:

canim hic kendini uzme, kendini kotu de hissetme. bak burada kadin kadnayiz bizim dilimizden derdimizden biz anlariz. sen burada bir ah desen herkes toplanir yardim icin tavsiyede bulunur. kotu yorumlar da gelebilir korkma, sen duzgunlerden alacagini alirsin gerisine cevap vermezsin. sakin canini sikma. uzme de kendini. kendini ne zaman hazir hissedersen ne zaman istersen paylasirsin derdini. eger yanlis olan bir yeri de varsa konularinin ozurunu dilersin anlatamadim utandim korktum gelecek yorumlardan diye kimse bundan gayri seni yargilamaz yalan icin dogru icin.

sen sakin ol, kafani topla sadece tamam mi canim?

Son düzenleme:

sana abla dıyıcem kac yasındasın bılmıyorumda.. tedavı goruyormusunuz?? karısık bır ılıskıden tedavısız cıkamazsınız cunku

sana abla dıyıcem kac yasındasın bılmıyorumda.. tedavı goruyormusunuz?? karısık bır ılıskıden tedavısız cıkamazsınız cunku

canim tdavisini goruyormus su anda. yasin kac bilmiyorum ama arkadasimiz 23 yasinda. cok karisik ve tahminimce uzucu olaylar yasamis ve kendine zarar verecek kadar cok buyuk depresyon yasamis. o yuzden hassas olalim tek istegim bu bunu sana degil yorum yapacak arkadaslar icin yazdim.

biz burada dusene bi tekme atmayiz halimizden anlariz, destek oluruz. ve inanin arkadasimizin cok destege ve yardima ihtiyaci var.

hepinize çok teşekkür ederim biraz kendimi toparlıyım herşeyi en baştan anlatıcam sizlere en başından çocukluğumdan başlıcam hatta ne zorluklar çektim neler yaşadım hepsini ama şuanda o kadar kötüyüm ki anlatmam çok zor ellerim bile titriyo :KK14:

1988 doğumluyum buarada

Son düzenleme:
canim tdavisini goruyormus su anda. yasin kac bilmiyorum ama arkadasimiz 23 yasinda. cok karisik ve tahminimce uzucu olaylar yasamis ve kendine zarar verecek kadar cok buyuk depresyon yasamis. o yuzden hassas olalim tek istegim bu bunu sana degil yorum yapacak arkadaslar icin yazdim.

biz burada dusene bi tekme atmayiz halimizden anlariz, destek oluruz. ve inanin arkadasimizin cok destege ve yardima ihtiyaci var.

evet haklısın o kısının psıklojısıyle konusmamız gerekır.. ama arkadasımız cok karısık anlatmıs hersey parça parça o yuzden onun psıkolojısını dusunemıyoruz su an.. eger bızden bıraz yardım istiyorsa konuyu açık anlatmalı cunku ben şahsen hıcbırsey anlamadım.. bende 22 yasındayım. moralım bozuldu su an cok.. 23 yasında .. hayatının en guzel caglarında belkıde... onu bu hale getırmek..... bu arada eşin hakkında endıselenme konu sahıbı.... bırsey yapmaz sen rahat ol sakın ol..

evetcanim bence de sakin ol, cunku bir de onun psikolojisini kaldiramazsin, onda da psikolojik acidan sorunlar olmasa bu sekilde davranmaz koca adam silah falan.. hic sanmiyorum ayrica gercek oldugunu bu arada icini de ferah tut, erkekler bazen boyle ilgi sacmaliklari ya da kacmak icin sacmaliklar yapabilir.

berkerim:

senin sorunun su an kendine yetiyor,nilk once kendini dusun, hasta bir insan hasta bir insana yardim edemez daha da hasta eder. dunyanin merkezine kimseyi koyma, unutma dunyada bir 'sen' daha yok. herkes en basta kendi en ozel olmali, en degerli olmali..
herseyden once kendini degerli onemli hisset, hissetki digerleri de senin degerini bilsinler. sen herseyden once kendini toparla erkek o bu es koca hersey hallolur zamanla. aslolan sensin

tekrar hepinize teşekkür ederim dediğiniz gibi çıktı eve gitmişler bizim eve evde oturuyomuş ıssız adam filmini izleyip içki içiyomuş ayakta bile duramıyomuş dün gece haber aldım size yazamadım

X