Erkek İnfertilitesi Kizlar yardim edin lutfen spermle ilgili bilgisi olanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ders niteliğinde verilen tepkiler,alaycı yorumlar vs gerçekten üzücü:KK43:
1.Yeni üye olduğu için arkadaşımız yanlış yere konu açmış veya yazmış olabilir,hepimiz insanız yanlış yapabiliriz,yapılan yanlışlık böyle olsun,kime ne zararı var...
2.Belliki içi içini yiyor sonuç hakkında ne yorum olacak diye ancak doktoru tatilde olduğundan sabırsızlanmış haklı olarak,eşinin sperm analizini göndermekte ne var yani?Ayıp mı günah mı?Burda kimse kimseyi tanımıyor ve çok tabii olan birşeyi paylaşıyor,sanki yüz kızartıcı bir hatymış gibi neden bu kadar çok tepki verilmiş anlamadım,yazık günah ...
3.Burası bilgi paylaşımı yapılan,dertleşilen,konular hakkında görüş alışverişi yapılan sanal bir platform,onca saçma sapan konular varken buna mı takınıldı yani...çok yazık...
Cooookkk haklisiniz .. Insanlar afedersiniz nelerden nelerden konu aciyorlar . Onlar ayip degil de sperm tahlili sonuclari mi ayip oluyor . Gercekten yorum olsun diye alaya alanlar var . Cok uzucu bi durum . Yarin kimin basina neler gelecegini kimse tahmin edemez . Ben de evlenmeden once varikosel nedir bilemezdim cunku hoc tahmin etmiyorduk boyle biseyin herkes gibi bizim de basimiza gelecegini .. Belli ki arkadasimiz da caresiz kalmis .. Acemi sadece napicagini bilmiyor .. Arastirma pesinde .. yanlis yeere acti diye linç yemesi hic hos bi davranis degil bence .. yonlendirmek yerine gömüyorlar .. Alay konusu yapilacak bi durum degil . Cok onemli bi durum gercekten bu

Arkadaşlarbir bakar misiniz ?? Bilgisi olanlar yorumlasin

Miktar (ml) : 1.9 ml
pH : 7.5
Likefiaksiyon süresi 37° : 15 dk
Viskosite : Normal
Görünüm: gri opak
1. Saatte toplam hareketli sperm yuzdesi : %50
1. Saatte ileri hareketli sperm yuzdesi :
%45
Toplam sperm sayısı : 45.6
Sperm yogunlugu (ml) : 24
Morfoloji : %2
Yuvarlak hucre : 1.0
Lokoist : 1.0
Morfoloji düşük ama 0 ile de hamile kalan olmuş gerçekten.. Sayı hız gzel doğal yolla gebelik oluşabilir..

Bugünlerde herkesin sinirleri bozuk sanırım yok doktor muyuz yok biz neyizz.. Sperm testinden anlamak için doktor olmak şart değil ayrıca.. Tepki göstermek için yazmayın arkadaşlarr insanların zaten canı burnunda bilmiyorsanız susun gidin şahsınıza özellikle açılmış bir soru değil.. hayret bir şey

Bugünlerde herkesin sinirleri bozuk sanırım yok doktor muyuz yok biz neyizz.. Sperm testinden anlamak için doktor olmak şart değil ayrıca.. Tepki göstermek için yazmayın arkadaşlarr insanların zaten canı burnunda bilmiyorsanız susun gidin şahsınıza özellikle açılmış bir soru değil.. hayret bir şey
👏👏👏👏👏👏👏

X