Kızlar yardım edermisiniz anlamadığım konu var daha bu konularda yeniyəm

leyla rahimova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
32
16
22
Kızlar 3 yıldır evliyim her yılda 3 düşük yapdm 4_5 gün önce kürtaj yaptlar bana prolaktin yüksəkliyi endometrium problem var şu an hormonal dəyişikliklər yaşıyorum doktorum 6 ay ərzində hamiləlik olmaz deyib düşük yaşaya bilersin bende umudum rebime kürtajdan hemen sonra hamile kalan varmı aranızda şimdi ben 18 temuz kürtaj oldum şu an ne zaman ilişki de olsam kalma faizi yüksək olur? azərbaycanlıyam bazı sözleri telefuzu normal olmaya bilər

Yeni kürtaj olmuşsun bir adet dönemi geçsin öyle başka bir kendine gelsin rahim

3 ay sonra denemelere basla. Bende kürtaj olmuştum doktor rahim kendini toparlasin. 3 ay sonra denemelere basla demişti. Siz 3 yıl boyunca çok defa düşük yaşamışsiniz. Bekleyin bu kadar düşük neden yaşanıyor onu araştırın. Belki tansiyon tiroid herşeye baktırın .

Tamam bilmem bu zamana kadar doktorlarm hic hormonlardan test yapmamislar pek cok doktor deyisdim amma sonuc yok tembel yumurtalarm var gec çatlyor prolaktinimde yuksek Allah her kese şifa versin insallah

Yeni kürtaj olmuşsun bir adet dönemi geçsin öyle başka bir kendine gelsin rahim
Bende ṣ̌u an istemiyorum sadece soruyorum doktor 6 ay olmaz dedi yeniden dusuk yapa bilrsin iste normal butun her seyi araştrb oyle yapmak istyorum sadece iste kalanlar oldumu benmgibisi varmi rabbimden iyi kimse bilemezki her weyin sahbi o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…