kızlar yardim eder misiniz

Esmira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
14
3
33
Adetten 2 gün önce ilişki yaşandı daha sonrasında 2 gün sonra adet oldum bugün ilişkiden sonra 9. Gün idrar testi yaptım sonuç boule çıktı gebelik olabilir mi?
20190723_223652.jpg

Sanırım çizgi değil leke gibi duruyor zaten adet olmuşsun üstüne görme durumu çok yaşanan bi durum değil adetin geçince bi daha test yapmanı öneririm inşallah Rabbim isteyen ve bakabilecek herkese evlat nasip eder

Sanmıyorum çok fazla pozitif gebelik testi örneklerine baktım ama genelde böyle olmuyor.. bence gebelik yok. Zaten adete 2 gün kala olması çok düşük bir ihtimal, adetiniz de her zamanki gibi olduysa sıkıntı yoktur..üstüne görme olayı adet şekilde değil daha çok az bir lekelenme şeklinde olur.

Sanmıyorum çok fazla pozitif gebelik testi örneklerine baktım ama genelde böyle olmuyor.. bence gebelik yok. Zaten adete 2 gün kala olması çok düşük bir ihtimal, adetiniz de her zamanki gibi olduysa sıkıntı yoktur..üstüne görme olayı adet şekilde değil daha çok az bir lekelenme şeklinde olur.
Normal kanamam oldu 3 ve 4 üncü günler sadece azaldı ve kahverengiye döndü

Şimdi tekrar yaptım ve net bi şekilde negatif çıktı

Isıtıyordun demek canım anlamadim ben sanki istemiyorsun gibi yordum niyeyse..Inşallah Allah hepimize hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip eder..

bu lekelenme gibi olmuş. ben yaptığımda ikinci çizgi çook silik çıkmıştı zaten negatif çıkmış demişsiniz. hayırlısıyla Allah isteyen herkese nasip etsin

X