kızlar yardım desteğinize ihiyacım var

hat.korkut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
78
0
Bugün bebeğim 13+0 oldu.doktora ikili test için gittik.çok şükür herşey normal çıktı.Doktor cinsiyetinin kız oldunu söyledi(kesin kız dedi).benim moralim çok bozuldu.Benim içime hep erkekmiş gibi geliyordu.hatta bebeğimi severken de tosunum diye seviyordum.eşimde çok istiyo erkek olmasını.nolur bana kızmayın.bu msj bile yazarken çok düşündüm.isyan diil benimkisi.böyle düşündüm içinde günaha giriyorum diyede korkuyorum.son bikaç yıllır eşimin ve benim arkadaşlarımızın neredeyse hepsinin erkek bebekleri oldu.belki buda etkiledi beni.böyle düşündüm içinde çok kızıyorum kendime ve de çok üzülüyorum.nolur yardım edin.şu psikolojiden çıkayım.

seni anlamaya çalışıyorum arkadasım bende kız bebek diye deliyordum kızım olcak ama oglum olsaydıda üzülmezdim kesinlikle..hayırllısını iste..kız erkek degil hayırlı evlat olsun..inşallah bide oglunuz olur..

bence hic üzülme Allahim hakinda ne hayirliysa onu versin, benim erkek cocum var okadar yaramazki, diyorum bazen keske kiz olsaymis, kendini karamsarliga düsürme
neyse Hayirlisi o olsun! a.s

Allahtan hayırlısını dile canım...Evlat sonuçta bak burada bebek için yıllarca bekleyen anneler var..Hatta bebeğinde yapılan kontrollerde down sendromuna rastlayıp sırf bebeğine zarar gelmesin diye amiyonsentez yaptırmayan anneler var canım...
Bunları düşün ve rabbimden hayırlısını dile lütfen...

bizde kiz bebek diye sabitledik beynimizde..doktor erkek diyince
bianda eminmisiniz gibi sacma cümleler bile kurduk..ama o anlik bisiydi
böcekimin hareketlerini görünce hem babasi hemde ben cigli kattik yaaa.
saglikli olsunda gerisi inanin önemli diill

erkek kız ne farkeder minicik bir melek o sağlıklı olmasını iste allahtan yapmayın böyle hiçbir sorun yok diyorsun ya erkek olupta allah korusun sorunlu olsaydı dahamı iyi olcaktı tabiki herkesin gönlünde vardır söylemesde içinden geçirir kızım olsun oğlum olsun diye ama bunu abartmamak gerekiyor yüce rabbim o duguyu sana nasib etmiş bunun kıymetini bil hayırlı sağlıklı bir insan olmasını dile

Kusura bakma ama kızmayın desende sana çok çok çok kızdım.
Böyle yaparsan-ız Allahın gücüne gider. Bu forumda bebişi olsun diye çıldıran
arkadaşlarımız bu yazıyı okuduğunda eminim çok üzülecekler.
Allah herkese kız bebek verse keşke, kız çocuk gibisi varmı?
Sevecenlik, şefkat, huzur hepsi kız çocukta var.
Aslını sorarsan şuan sana ne yazmam gerektiğini bilemiyorum.
sadece böyle yapma Allahın gücüne gider, bugünlerini ararda bulamazsın.
Eşin içinde telaşlanma kız çocuklarla babaların arasındaki bağ dünyada hiçbirşey yada hiçkimse arasında yoktur.
Bu arada yıllar sonra bu yazıya bir yerde rastlar yada hatırlarsan ne kadar saçma olduğunuda görüp güleceksin.
İnşallah bidahaki bebişin erkek olur. (o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın)

arkadaşlar 19 haftalık hamileyim bebeğimin kafasının sağ tarafında 8mm çapında
choroid pleksus kisti varmış.22.haftaya kadar geçer dedi dr.böyle bir durumla
karşılaşan varmı gerçekten geçermi???????????

bak arkadaşım bunu başka bir forumda buldum bebeğinin sağlığının önemli olduğunu cinsiyetin bukadar dert edilecek birşey olmadığını düşün diye kusura bakma ama ben bu cinsiyet konusunda biraz hassasım etrafımda okadar insan varki cinsiyet ayrımı yapan kızmamak elde değil malesef

Bugün bebeğim 13+0 oldu.doktora ikili test için gittik.çok şükür herşey normal çıktı.Doktor cinsiyetinin kız oldunu söyledi(kesin kız dedi).benim moralim çok bozuldu.Benim içime hep erkekmiş gibi geliyordu.hatta bebeğimi severken de tosunum diye seviyordum.eşimde çok istiyo erkek olmasını.nolur bana kızmayın.bu msj bile yazarken çok düşündüm.isyan diil benimkisi.böyle düşündüm içinde günaha giriyorum diyede korkuyorum.son bikaç yıllır eşimin ve benim arkadaşlarımızın neredeyse hepsinin erkek bebekleri oldu.belki buda etkiledi beni.böyle düşündüm içinde çok kızıyorum kendime ve de çok üzülüyorum.nolur yardım edin.şu psikolojiden çıkayım.

ben seni anlıyorum erkekler hep erkek çocuk isterler ama su bir gercek bebşinin kız olcana bozulcak eşın ama doğunca öyle sevicekkı sok olucaksın bu yuzden takma kafana canım ya bebişine bişey olsaydı bu kuçucuk bir dert senın için ne anneler var burda bebişini kaybedıyo canım.

arkadaşım erkek kız farkedermi o senin ve eşinin canından bir parça lütfen bebişler hissedermiş yansıtma bu durumu ona allahım hayırlı sağlıklı evlat versin televizyonda hergün onlarca haber görüyoruz hayırsız evlatlarla ilgili

hayirlisi boyleymis arkadasim.Bak bizim hala bebegimiz olmuyor.Saglikli olmasi icin dua et.allahin verdigine razi olmalisin.Simdi oksa bebegini ve sukret...

ben de etrafimda o kadar kiz erkek ayirimi yapan goruyorum ki artik boyle durumlara kizmaya basladim,bir yakin arkadisimizin da kizi olmusdu cok uzulmusdu o zaman da cok kizmisdim cocukcun neler cekenler var bunlar durmus yok kizmis diye agiz eyicekler.cocukcun yillarca bekleyenler var rabbin tarafidan verilen her seyin kiymetini bilmeliyiz.benim esim de hep erkek istiyor ama kiz olursa uzulmeyeceyini de biliyorum eyer oyle bir sey olursa en ufak bir sey soylerse karsisinda beni bulur kizimi istemeyeni ben hic istemem.

Isyan Etme Rabbim Olanida Elinden Alirr Ozamn Daha Beter Isyanlara Bogulursun Sukret Bisey Olmaz Zamanla Kzizinada Alisirsin Rabbimden Medet Um Inan Sana Ondan Baska Kimse Yardimci Olamaz Canimm Kendini Uzmaeer

2 yılı geçkin evliyim ve bebeğimiz olmadı henüz. Bir bibiğim olmasını çok istiyorum. Eli ayağı düzgün , sağlıklı olsun , hayırlı olsun yeter. Kız diye sakın dert etmeyin. Çok günah. Bizleri düşün ve haline şükret arkadaşım. a.s

bugün Bebeğim 13+0 Oldu.doktora Ikili Test Için Gittik.çok şükür Herşey Normal çıktı.doktor Cinsiyetinin Kız Oldunu Söyledi(kesin Kız Dedi).benim Moralim çok Bozuldu.benim Içime Hep Erkekmiş Gibi Geliyordu.hatta Bebeğimi Severken De Tosunum Diye Seviyordum.eşimde çok Istiyo Erkek Olmasını.nolur Bana Kızmayın.bu Msj Bile Yazarken çok Düşündüm.isyan Diil Benimkisi.böyle Düşündüm Içinde Günaha Giriyorum Diyede Korkuyorum.son Bikaç Yıllır Eşimin Ve Benim Arkadaşlarımızın Neredeyse Hepsinin Erkek Bebekleri Oldu.belki Buda Etkiledi Beni.böyle Düşündüm Içinde çok Kızıyorum Kendime Ve De çok üzülüyorum.nolur Yardım Edin.şu Psikolojiden çıkayım.
Ay Nedkadar Güzel Kiz Bebek Gibisi Varmi Bicir Bicir Olucak Cicili Bicikli Elbiseler Ham Herkezinki Erkek Seninki Kizz Ne Güzel Bende 2,5 Aylik Hamileyim Inşallah Benim Bebeğimdi Senin Bebeğin Gibi Sağlikli Olur En önemliside Bu Zaten Kizmiş Erkekmiş Hiç önemli Değil Benim Için

canım şimdi böyle düşünüyor olabilirsin ama eminim ki bebeğini sağlıkla kucağına alınca herşey değişecek
onun kokusunu içine çeke çeke emzirirken minik ellerini tutup yüzüne bakarken Allah'a şükredeceksin
bence onun doğduğu zamanı düşün fikrin değişecektir
önce sağlıklı olsun diye dua et canım

canım benim
bir an evvel bu düşüncelerden kurtul.herşey Allah ın takdiri.eğer bu psikolojiden kurtulmazsan. kızınla ilgili karşılşacağın her sorunda (Allah hiçbir sorun yaşatmaz inşallah)
niye erkek olmadın ki der durursun.bilinç altın sana bunu söylettirebilir.
sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur inşallahhhh :teytey:

ilk kız evlat olursa o eve bereket huzur getirirmiş oglunda olur iysallah ama sunuda unutma ben ve benimgiler hayırlıca olsunda hangisi olursa olsun diyoruz

ben de çok kız istiyorum ama rabbim ne verirse hayırlısını versin diyorum..allahım neler var sen cinsiyetine takmışsın..yapma canım allahın gücüne gider..şükret sadece...

X