kızlar yağızıma kavuştum doğum hikayemi okuyun

Ygz2008

Guru
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.461
359
Allah ım banada nasip etti anne olmayı çok şükür yarabbim oğluma kavuştum çok mutluyum.gelelim hikayeme;
malum günüm 29 eylül dü ve o gün sancısız bi şekilde geçti taki gecesine kadar gece 1.30 gibi sancıyla uyandım hafif hafif ağrılar başladı ama ben normal kasık ağrısı diyorum eşimde nette araştırıyor yok yok yalancı felan diyor ama saatler geçiyor sancı geçmek bilmiyor.saat 04.00 halen uyuyamadım sancım var neyse duş felan aldık artık hastaneye gidelim dedik.doğru devlet hastanesine zaten bayram sabahıda dr nöbetçi kontrole gidecektim.neyse hastaneye girdik felan böle doğum katına bi temizlikçi gibi bi kadın şöyle gel dedi böle pis odaya girdik o masadan var soyun yat dedi ben böle bön bön bakıyom ben dedim yatmıcam :1no2:eek:da uyus kadın beğenemedinmi koltuğu dedi ukala şeyÇok üzgünüm çoook ama koltukta pislikten geçilmiyor nasıl yatam neyse ben korktum ağlaya ağlaya çıktım vazgeçtim dedim eşim aldığı gibi beni buradaki özel bi hastaneye götürdü ordan alttan muayene edeceklerken nişanım geldi 1 cm açılma var dedi saatte 05.30 felan ister yatışını yapalım ister evine git sıklaşınca gel dedi ben tabi eve geldim sabah 8buçuk gibi tekrar gittim ve yatışım yapıldı.belli aralıklarla açılmama bakılıyor lağmam felan yapıldı bekliyoruz artık suni sancı felan yok verilmedi.neyse saat 12 felan açılma 4cm ama artık dayanacak gücüm kalmadı kimseyi korkutmak istemem ama çok zordu eşime yalvarıyorum ya sezeryana alın yada epidural dr karşı çıkıyor doğal olsun açılması normal diyor.eşim annem ve ben hep beraber doğurduk emekleri çoktur hiç yanlız bırakmadılar senağlama ama ne ağrı anlatamam çenelerim titredi bacaklarımda hal kalmadı canım kocacım bi an olsun elimi bırakmadı evet aşkım dayancanım tamam oldu tam böle o filmlerdeki gibi oldu canım kocamı seviyorum ben ya neyse bir taraftan suyum geliyor ama bebek yok başı yerleşmiyor inanırmısınız eşimin kazağının çatırtısı geliyor ellerim morrardı ısırmaktan kuru kuru doğum yapmak çok zor 3gibi felan artık tam açılmam oldu ve doğumhaneye aldılar bağladılar beni artık dr a diyorum çıldırcam ne olur yapın artık yada durdurun bu acıyı felan halen aklıma gedikçe çok kötü oluyorum neyse doğumhanede az durdum hemen geldi ıkın ıkın ıkın tamam ağladı oğlum nasıl rahatladım nasıl anlatamam oğluşum için herşey bu kadar sancı bu kadar acı böyle güzel bir varlık tan başka ne için çekilebilinirki hemen sağlıklımı diye sordum öptürdüler oğlumu felan yerimseniben dikişimi yaptılar 4 dikişim var dikişi hissetmedim zaten doğum sancısının yanında 50 dikişin olsa hissetmessin .yerimsenibenneyse odama çıktım 3 saat sonra felan evime geldim.
işte böyle kızlar biiraz uzun oldu ama umarım okumaktan sıkılmassınız.
30 eylül 2008 saat:KK15:35 3470gr ve 50cm oldu yağızım

Cnm allah anali babali büyütmeyi nasip etsin inşallah cesaretinden dolayi seni kutluyorum ben dayanamayacağimi bildiğim için direk sezeryan istiyorum tekrar mutluluklar dilerim sana ve ailene

allah analı babalı sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin YAĞIZını:KK66: allah onun acısını hiç göstermesin sizlere:)

geçmiş olsun canım.Allah sana da bebeğine de sağlık versin.epidural niye yapmadılar diye geçti aklımdan okurken.o kadar acı çekmezdin.neyse allah başka acılar yaşatmasın.

Maşallah.Normal doğumla bir bebek dünyaya getirmek ayrıcalık artık bence ve sen bunu başardın.Tebrikler.Allah analı babalı,sağlıklı büyütsün bebeğini inşallah.Darısı benim gibi normal doğum isteyenlerin başına.

tebrik ederim valla öyle anlatmışsınki korktum doğumdan Allah hepimizi kurtarsın ayyy

analı babalı buyutsun ayyyy sen anlattın ben yaşadım sanki nisan annesiyim bende 2009

offffffffffffff

canım geçmiş olsun rabbim yağızına size bağışlasın ....doğumun zor olmuş ama yağızını kucağına alınca sıkıntıların geçmiştir:emir_bebek::emir_bebek:

canım geçmiş olsun.okudukça doğurcak gibi oldum.allahım yardım et bize yaaaaaaaaa

canım tebrik ederim inşllah bende başarılı olurum....Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.

canım Yağız bebişi Rabbim size bağışlasın..hayırlıı uzun ömürler versin Allah..
bebişlere kavuşmak için çekilen tüm acılara değiyor...Rabbim onların hep mutlu günlerini göstersin inşAllah..
bebişini kocaman öp annesi yerimize.. :)

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Allah sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler versin.

gözün aydın canım allah analı babalı sağlık ve mutluluk içinde bebeğini büyütmeyi nasip etsin

Allah analı babalı büyütsün.....
çok şükür kurtulmuşsun..darısı bizlerin başına..........

X