kızlar ya sağ tüpüm tıkalı çıktı

canim ya sen canini sikma,bak bir site var. sen ingilizce biliyordum degil mi? oraya raporlarini faxla. bu adam uzman bir uzman. hsg yi herkes farkli yorumlayabilir dedi. ayrica ben dis gebelikten dolayi bir cok site arastirip yorum okudum. kadina 18 yasinda sag tupun calismiyor demisler. 4 tane bebegim var 26 yasindayim diyor ve kapali olan tupunun oldugu yerden hamile kalmis.

valla benm sol tupum hepten yok ama ben senin kadar umutsuz degilim. rabbim istedikten sonra... sen takma ve baska bir doktora da yorumlat.
http://www.tubal-reversal.net

kibelecim bugün beth kileyden yeni msj geldi.herhalde sana da gelmiştir.FertilAid isimli ilaçtan bahsediyor bayağı övmüşler.yanlız bazı sayfaları bir türlü açamadım.fiyatı hakkında bir bilgin var mı?ya da sen kullandın mı bunu?

canım üzülme tek tüple hamile kalan o kadar kişi varki canım. benimde tek tüp yok. dış gebelikden dolayıo kaybettim 6 ay oldu hala bekliyorum.sol sağlam dendi bakalım bekliyorum..Rabbim istedikten sonra herşey bahane canım.. olur kısmet olsun yeterki dua et sabret bak gör en kısa zamnda gelicek b ebeğin..

canım üzülme tek tüple hamile kalan o kadar kişi varki canım. benimde tek tüp yok. dış gebelikden dolayıo kaybettim 6 ay oldu hala bekliyorum.sol sağlam dendi bakalım bekliyorum..Rabbim istedikten sonra herşey bahane canım.. olur kısmet olsun yeterki dua et sabret bak gör en kısa zamnda gelicek b ebeğin..

ya bu dış gebelik olayını tek tüpü olanlarda duyuyorum hep.tek tüp olmasından mı kaynaklanıyor yoksa tesadüf mü?üstelik benim rahimde de hafif eğrilik var.doktor düşük riski olabilir dedi?Allahım yaaaaaaaaa.sana da allah sabır versin kardeşim umarım tez zamanda sağlıklı bir bebek kucaklarsın

ya bu dış gebelik olayını tek tüpü olanlarda duyuyorum hep.tek tüp olmasından mı kaynaklanıyor yoksa tesadüf mü?üstelik benim rahimde de hafif eğrilik var.doktor düşük riski olabilir dedi?Allahım yaaaaaaaaa.sana da allah sabır versin kardeşim umarım tez zamanda sağlıklı bir bebek kucaklarsın

CANIM BENİM İKİ TÜPÜM VARDI.. DIŞ GEBELİK GEÇİRİNCE AMELİYATLA ALDILAR.. YANİ DIŞ GEBELİKDEN DOLAYI GİTİT TÜPÜM:KK43:AMİN CANIM.. RABBİM KİMSEYİNİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.:KK43:(senağlama

X