kızlar tüp bebek 2823 beta haç haftalık oluyor

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.366
355
selam canlar 6 ağustosta transferim yapıldı. Şuan 15. günüm beta hcg 2823 çıktı. kaç haftalık oluyor neye göre belirlenip hesaplanıyor, haftaya çarşamba doktor muayenm var ama heyecandan merak ediyorummmm :)

selam canlar 6 ağustosta transferim yapıldı. Şuan 15. günüm beta hcg 2823 çıktı. kaç haftalık oluyor neye göre belirlenip hesaplanıyor, haftaya çarşamba doktor muayenm var ama heyecandan merak ediyorummmm :)
Normalde son adet tarihinden hesaplanır ama sizde transfer tarihimi onu bilmiyorum

Aynı gün transfer olmuşuz 🥰 ben de bugün yeniden test vereceğim. Ben son adetin ilk gününden hesaplanıyor diye biliyorum. Dolayısıyla 4 hafta 6 gün olmalı sizin de. Beta hcg ye göre hesaplama nasıl oluyor bilemiyorum.
Sağlıklı, çok keyifli bir hamileliğiniz olur umarım 💜

Aynı gün transfer olmuşuz 🥰 ben de bugün yeniden test vereceğim. Ben son adetin ilk gününden hesaplanıyor diye biliyorum. Dolayısıyla 4 hafta 6 gün olmalı sizin de. Beta hcg ye göre hesaplama nasıl oluyor bilemiyorum.
Sağlıklı, çok keyifli bir hamileliğiniz olur umarım 💜
ayyy canım çok teşekkür ederim Rabbim sağlıklı evlat nasip eylesin.. senin sonucun kaçtı

ya hayır sonucun gayet güzel, herkesin sonuçları kişiden kişiye göre değişir belki ikiz gebelik oluşuyor bilemeyiz .. cumartesi günü çok güzel sonuçlar alacaksın canım için rahat olsun :)
İnşallah canım🏵 kese kontrolü olsun sonra da kalp atışlarını duyayım daha rahatlatacağım 🥰

Kan testi değeriyle ölçülmez.. son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayacaksiniz :) hayırlı olsun✨

X