kizlar transferin 9; gunu idrarda negatif sonuc cikipta kanda potitif cikan varmi???

insallah canim ama moralim cok bozuk hic umudum yoksenağlamasenağlama

canım lütfen böyle yapma yaaa
ben inanıyorum olucak
bak herkes demiş 9.gün idrarda çıkmayıp 12.gün kanda çıkmış
ne olur umutsuzluğa kapılma
olumlu düşünelim olumlu olsun
hiç bozma moralini
gelecek bebiş:ecrin_bebek:
sadece biraz nazlanıyor o kadaryerimseniben
sen stres yapma yeter
çünkü stres çok önemli biliyorsun

mehaycım işallah hamişsindir bende aşılama yaptırdım 11 günüm bende çok merak ediyorum ama benim hiç belirtim yok sadece göğüslerimin yanları acıyor sanırım buda tutmadı son aşılamam olmadı tüpe geçicez

insallah tupte basarili olursun canim benim kasiklarimdada baya agri var...:çok üzgünüm:

kizlar aranizda transferde sonra idrarde negatif cikipta kanda pozitif sonuc alan varmi????

mehaycım çok zor degil mi sonuç beklemek ama buna mecburuz. dün ilaç yazdırmak için hastaneye gittim(tabi başka bi hastaneye devlet hastanesi)doktor sordu kaçıncı gün diye ben dedim 9. yok yok dedi kanda hiç çıkmaz.ee dedim 12 yi beklemek zorunda mıyım.evet mutlaka bekle dedi.şimdi 29 unda gitcektim ama ondanda vazgeçtim.tatil olsada 30 unda yaptıracagım hayırlısıyla.....

insallah canim ama moralim cok bozuk hic umudum yoksenağlamasenağlama

canım beni ve rüyamı hatırladınmı:1rolleyes:daha dereyi görmeden paçaları sıvamışsın :mymeka:daha ortada bişey yok moralini yüksek tut lütfen allahın izni ile bu sefer bebişin seninle :CüvCüv:benim içime öyle doğuyor :1hug:

Cnm yaaa bende sabirsizikla bekledim hiç idrar testi yapmaya cesaret edemedim ama gün geldi nefes alamadim uyuymadim bilee..........ve sonuç hamile ve bugün gördüm ikizzzzzzzz kalpleri pit pit atiyorduuuuuuu

sendede olacak cnmm

canim bu bana birazda olsa umut oldu ama yinede emin degilim olacagina....
seni ve ruyani unuturmuyum hic canim zaten oglum olacagini ogrensem ilk sana yazacaktim ama sanirim hamile bile degilim... :çok üzgünüm:
Cnm yaaa bende sabirsizikla bekledim hiç idrar testi yapmaya cesaret edemedim ama gün geldi nefes alamadim uyuymadim bilee..........ve sonuç hamile ve bugün gördüm ikizzzzzzzz kalpleri pit pit atiyorduuuuuuu

sendede olacak cnmm

cok sevindim senin adina canim ne mutlu sana...

mehaycım canım benim...inş kan testinde pozitif sonucu alırsın da bu mübarek günlerin hatrına oğlun olursa adını ramazan koyarsın...kaydirigubbakcemile2 şaka bi yana,benimde hatırlıyorsundur zerre kadar umudum yoktu,hemde günüm 3 gün geçmiş olmasına rağmen test bile yapmıyordum ama Allah hediyesini gönderdi..sen hiiiiiiiç umudunu yitirme idrar testleri zaten ne kadar güvenilirki..benim arkadaş 2 aylık hamileyken bile negatif çıkıyordu hep...bizi mutlaka haberdar et...

mehaycım idrar testinde çıkmayabilir şu an pozitif olmaya ihtiyacın var senin. seni anlıyorum evde yapılan idrar testleriden çok yaptım insan kendini çok kötü hissediyor.. umutsuzluğa kapılıyor. ama şu an senin için çok erken .. inşalaah sende hamişsindir dualarım seninle

arkadaşlar benimde 9. günüm idrarda negatif çıktı. yarın test günüm .idrarda negatif olupta kanda pozitif çıkan var mı acaba????? çok üzgünüm

selam kızlar sabretmek zor bugün 12 günüm yarın test yaptırcam berbet bır durumdayım ne düşüncemi napçamı bilemiyorum ofofofofofof ya yine kötü haber alırsam diye ödüm kopuyo gerçi ilk tüpbebeyim aha deneriz diyorum ama biyandanda içim içimi yiyorum eşim bana diyoki takmıyoruz kafamıza tamammı tama diyorum üzülmesin diye ama o benden daha çok takıyo biliyorum allahım ne olur dualarımızı kabul et bizleride hayırlısıyla muradımıza erdir rabbim . herkesin yardımcısı olsun güzel allahım ilşallah bende yarın hayırlı sonuç alırım amin.:teselli::CüvCüv:

AMİNNNNNN.....:ecrin_bebek:

selam kantestim negatif çıktı ilk tüp bebek denememdi çok umutluydum hep olcakmış gıbı hıssedıyodum ama olmadı umutlarım tükenıyo ne yapıcamı bılemıyorum kafayı yemek üzereyim kendimi kimseye anlatamıyorum bide dalga geçer gibi niye olmadı nevar ne oldu diye sormuyomu millet sinir oluyorum hepsinin bugazları sıkmak istiyorum ozaman sabır sabır:ecrin_bebek:

merhaba.bende dün öğrendim negatif olduğunu benimde ilk denememdi.inan senle aynı durumdayım şu soru soranları resmen öldürmek istiyorum bu baskı insanı daha çok mahvediyor.bu üzüntünün üstüne bi de onlara laf anlatmak insanlar çok düşüncesiz hakkımızda hayırlısı olsun.2.denemeyi nasıl yaparım hiç bilemiyorum gerçekten.

Arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum.Bende ikinci denemede hamile kaldım.İlk denememin negatif olması beni çok yıkmıştı.İnsanların tepkileri beni daha da üzüyordu.Sonra toparlamaya çalıştım kendimi ve bir daha denemeye karar verdik.İnanamıyordum ama hamileydim.Hiç olmayacak sanmıştım halbuki .Oysa şimdi oğluma kavuşmama 1.5 ay kaldı.Umarım bu duyguyu herkes yaşar, bunun için hergün Allah'a dua ediyorum inanın.

evet kızlar ilki olmadı ama yılmak yok devam evet üzülüyoruz ve üzüyolar bu soru soranlarda ama napalım ben 2. tüpbebek denemesını 2 ay sonra yaparız dedıler bende düşünüyorum acaba dış heyet raporu çıkartıp özeldemi denesem diye kafam karma çorban ne yapçamı bılemıyorum sankı hiç olmıcak gıbıme geliyo allahım yardım et bıze neolur mafoldumben he bide hala adet olmadım o da kafamı kariştırıyo kanda negatif çıktı ama niye acaba bilen varsa beni aydınlatsın lütfen kafayı yemek üzereyimkafamçokkarıştı

bu mesaji 2 sene once yazdigimda ne kadar heyecanli umutlu vede korku icindeydim simdi hatirladim..birden konumu gorunce icim bir tuhaf oldu....o zaman 9. gun negatif cikmisti testim ama kanda 12. gun pozitifi gormustum ben sadece deger dusuktu 1 hafta sonra yukselmisti hersey yolundaydi...fakat bebegimi 10 haftalikken kaybettim malesef..ve cok sukur 2009 yilinin ilk ayi yeniden hamile kalarak bebegimi kucagima aldim...Allahim hepinize nasip etsin kizlar ..ben cok cabaladim cok yiprandim ama sonunda kazandim..asla vazgecmedim defalarca denedim sizde vazgecmeyin....

kızlar size umut olsun diye yazıyorum şimdiye kadar hep okuyucuydum.dayanamayıp 10 gün idrar testi yaptım eczaneden alıp sonuç negatifti.çok ağladım çok yıprattım kendimi.12.gün eşimin zoruyla kantestine gittim. sonuç pozitif çıktı.asla benim yaptığımı yapmayın acele etmeyin.umutsuz olmayın.herkesin değerleri aynı olmayabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…