kizlar transferin 9; gunu idrarda negatif sonuc cikipta kanda potitif cikan varmi???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar aranizda transferde sonra idrarde negatif cikipta kanda pozitif sonuc alan varmi????

ara idraralamı yaptın çıkmaz , sabah ilk idrarınıla ve 11 .günü bekle derim.Ama mutlaka kanda baktır.
şu anda değer 20 ve aşağısı ise zaten çıkmaz sanırırm nil kökselin ilk değeri kanda düşüktü bir endişe içindeydi fakat 12.gün bir anda yükselip normal değer almıştı.

benim 10. gün idrarda negatif çıkmıştı 12. kanda pozitif çıktı ama 6+2 iken kaybettim

kizlar aranizda transferde sonra idrarde negatif cikipta kanda pozitif sonuc alan varmi????

mehaycım, benim de bugün 8.gün .bence kan tahlilini bekle 12.gün kesin sonuç. öncekinde 9 çıktı ve tabi negatif. 2 gün sonrada regl olmuştum. şimdi de kasık ağrım var lütfen bu sefer kanama olmasın diyorum ama tabi beklemekten başka yapacak bişey yok şu an.hayırlısı olsun. vajinal jel ve birde günde 3 kez progestan kullanıyorum.

canim aynen kasik agrilarim basladi 3 gundur regl yaklasinca cikan birkac sivilcede yerini aldi cok korkuyorum senin gibi surekli dua ediyorum (((çok üzgünüm:

canım benim zor günler seni çok iyi anlıyorum.Daha öncede sana yazmıştım hatırlarsan.Ben sekizinci gün idrarda dokuzuncu gün kanda baktırmıştım ve negatifdi. Kanda 9 çıkmıştı hcg. Ama mucize işte şükürler olsun 12 günde 94 olmuştu. Gönlünü ferah tut güzel haberlerini alıcaz inşallah seninde. Bir kaç gün daha bekle canım.Pazartesiye ne kaldı?? :)) korkma çoğul gebelikler genelde idrarda bugünlerde bazen çıkabiliyor. Tek geliyordur büyük ihtimal ile.Dayanamıyorsan bir kan baktır istersen
9 yada 10 civarı çıkarsa veya üstü, umut var demektir.Hadi inşallah bakalım.Ama bekle derim, için içini yer sonra kırk kulp takar kendini çok üzersin.az kaldı sabret.İnşallah güzel haberi alıcaz buradan. Dua ediyoruz bol bol.:lepi:

evet canim mucize ne sanslisin...peki kanda 9 cikinca negatifmi demislerdi sana 9. gun????cok uzulmussundur o an degilmi..benim su anki halimi anlarsin o gunleri yeni atlattin...:çok üzgünüm:

evet canim mucize ne sanslisin...peki kanda 9 cikinca negatifmi demislerdi sana 9. gun????cok uzulmussundur o an degilmi..benim su anki halimi anlarsin o gunleri yeni atlattin...:çok üzgünüm:

eee tabi çok ümitlenmiyelim dokuz düşüm kimyasal gebelik olabilir dedi doktorum. Dünyam başıma yıkıldı üzülmek ne kelime, eşimde bende bittik sanki. Ta ki 12 gün testine kadar. Merkezin önünden ayrılmadık sonucu beklerken, sonra haberi alınca o mutluluğu Rabbim herkese yaşatsın. Çok güzel tabi yaaa. ama endişeler bitmiyor. Şimdi de ay acaba hcg düştümü yükseldimi, ay bebek düştümü, ay kese görünecekmi, kalp atışı duyulacakmı of of of bir sürü şey, Yol baştan aşağı çok zor bir yol. Allah hepimize güç kuvvet versin inşallah. Birde sabır tabi... Kasık ağrın falan varmı nasılsın

evet canim o zamanda onlar dusunuluyor tabi dogana kadar rahat yok aslinda bize....kasik agrilarim baslarda baya vardi 4-5 gundur yok denecek kadar azdi ama dun felaket bir kasik agrim oldu bicak saplanir gibi adet olucam sandim ve cok uzuldum....goguslerde hassasiyet ve siskinlik var aciyor dokunamiyorum sadece...

mehay cım
fazla kendini dinleme benimde aynısı oluyordu .ağrılar hep vardı.Fakat rahat olmaya çalış sters yapma.Demesi kolay ama vücüdunun rahatlaması gerekiyor.Benim testten iki önce kullndığım jel simsiyah gelmeye başlamıştı. Olmadı gene demiştim çünkü negatif denemelerimde de aynısını yaşadım.Fakat 12 .test ki öylesine yaptırdım.Beklentilerim yoktu.Sonuç 911,10 du .diyeceğim bu tedavilerde eğer bebeğin tutunmasına yardım etmek istittorsan rahat olmaya çalışacaksın.
Haydi az kaldı gününe biraz sabır et canım.Sabırr rabbim yardımcın olsun ve hepimizin.

haklisin canim ama elimde degil inan...

ayyyyyyy kuzum benim inşallah hamilesindir yaaa
bak nasıl heyecanlandım şimdi
dualarım seninle bitanemŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…