Gebeliğe Hazırlık kızlar test yaptım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar yogun ısteklerınızz uzerını kan testı yaptırdım az once geldım
50 mılyon para bayıldım sızın yuzunuzden
ama sonuc yarın cunku ellerınde ıncelemek ıcın bch mıdır nedir ondan kalmamıs
dualarınızı eksık etmeyın yarın sonuc bellı olucak ınsallah
umarım pozitif çıkar canım bende cuma günü gidecem kontrole hamile olup olmadığım ortaya çıkacak inşallah Allah her isteyene çocuk verir sağlıklı sıhhatli amin dualarınızı bekliyorum :))))):1hug:a.s.:nazar:

valla benimde içimden hamile olduğun geçiyor hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım ama iyi yaptın tahlili şüpheyle yaşamaktansa sonucu erken öğrenmek insanın daha erken toparlanmasını sağlıyor hadi hayırlısı yarın olmaz şimdi senin için dimi

canim benim umudunu kaybetme insallah hamilesindir...degilsen de uzulme insallah sen de anne olursun ....yeter ki kendine iyi bak,sagligina dikkat et ve dua et....

Sen daha çok küçükmüşsün kız:1hug:

Allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasib etsin inşallah..Umarım bu sabah güzel bir haber verirsin :nazar:

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum.... 6 hafta 3 günlük hamileyim çok şükür... haftaya cuma kontrolüm var bebeğin kalp atışlarına bakılacak... ama çok korkuyorum ya bi sorun olursa diye:KK43: inşallah hayırlı haberler alırım...

canım ama degerın 2 cıkmıs ..bence hemen negatıf dıye dusunme..sıfırlı bır deger degıl..bırkac gun gecsın eger adet olmazsan testı yenıle..

X