kızlar test yaptım hemde 2tane.ıkısıde sılık cızgı cıktı

mrblar bu siteyi daha yeni keşfettim baya bi geç oldu ama sonunda gerçekten bilgi alabilicek güzel bi site ve şeker insanlar buldum =)danışmak istediğim şey bi çoğumuzun başına gelen şeyle aynı=) ben 28.mart.2010 da evlendim eşimi çocuk için kandırma çabalarım 1 ay sonra son buldu 16 nisanda regl oldum şu anda 3 günüm daha kaldı dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı yalnız biri silikti çok heycanlandım ama ümitlenmek istemedim 1saat sonra tekrar yaptım sadece tek çizgi vardı sizce hamilemiyimdir ne yapmam gerekir tekrar test yapmalı mı yoksa 3 gün daha beklemelimiyim inş.bebiş vadırrr

canım bence 3 gün daha bekle çok erken olduğu için 2. teste çıkmamış olabilir ama ilk testinde silikte olsa çıkmış yani hamile olabilirsin ama yok ben 3 gün bekleyemem dersen git kan testi yaptır 1 saat içinde kesin sonucu alırsın bence en iyiysi kan testi yaptırman umarım hamilesindr canım bize bildirmeyi unutma opuyorumnanaktan

slm ceren galiba hamilesin inşallah öyledir canım

Allah gonlune gore versin canim...banada hamileymissin gibi geliyor...hayirlisi olsun canim

Bence ya kan testi yaptırıp emin ol yada biraz daha bekle canım umarım hamilesindir

mrb doktora gıttım kan testı yerıne ıdrar ve ultrasyona soktu tam 2 aylık hamıleyımsu anda yardımlarınız ıcın tskler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…