Kızlar test sonucum ne anlama geliyor :(

Zeyzeynpp

Sizi veren Allah'a şükürler olsun 👸🤴🏼 🦋
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
754
300
Adetime daha 3 gün var 1 saat önce başka bi test yaptım çok çok silik çıktı şimdi yine yaptım bu sefer de o silik çizgi belirgine eksi halinde çıktı bi anlam veremiyorum yardım edin lütfen

Eklentiler

• image.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 1.986
Adetime daha 3 gün var 1 saat önce başka bi test yaptım çok çok silik çıktı şimdi yine yaptım bu sefer de o silik çizgi belirgine eksi halinde çıktı bi anlam veremiyorum yardım edin lütfen

Ben ikinci cizgiyi goremedim açıkçası. Hayirlisi. Adeti bekleyin insallah hayirlisiyla gebesinizdir..

Ben ikinci cizgiyi goremedim açıkçası. Hayirlisi. Adeti bekleyin insallah hayirlisiyla gebesinizdir..
Hayır testte mi bi anormallik var onu çözemedim 1 saat öncekindeki düz çizgi bunda yan çıkmış onu diyorum nasıl göremedin gözüküp duruyo ya arkadaşım

Hayır testte mi bi anormallik var onu çözemedim 1 saat öncekindeki düz çizgi bunda yan çıkmış onu diyorum nasıl göremedin gözüküp duruyo ya arkadaşım

Dik cizgi yok evet duz yanlamasina cizgi var ama o genelde çoğu testte olur ki. Benim yaptiklarimin çocuğunda da yan cizgi çıkıyor. Gebelik icin dik cizgi cikmasi lazim..

Dik cizgi yok evet duz yanlamasina cizgi var ama o genelde çoğu testte olur ki. Benim yaptiklarimin çocuğunda da yan cizgi çıkıyor. Gebelik icin dik cizgi cikmasi lazim..
Tamam teşekkür ederim

Testi yapmak için çok erken normal gebelik testleri adet tarihi 1 hafta geçtikten sonra sonuç verir. Erken gebelik testleri bile adete 3 gün varken sonuç vermeyebilir. Erkenden test yapıp moralini bozma canım. Adet gününde erken gebelik testi yap bence

Canım malesef negatif.o yan çizgi normal hep oluyo genelde ama üzülme moralini bozma.daha çok erken test için. Benimde adetime 3 gün var ve kan testi yaptırdım negatif çıktı. Çok üzüldüm. Sizce hala umut var mıdır. Erken olabilir mi daha

kendim hakkında biraz bilgi vereyim sizlere 4 yıl 3 aydır evliyim ve evlendiğim günden beri bebek istiyorum olmuyor yapılan tahliller bir dünya araştırma sonucu elle tutulur bir sebep bulunamadı bundan 6 ay önce aynı gün içerisinde hamile olduğumu ve durmayan adet kanaması zannettiğim şeyin DÜŞÜK olduğunu öğrendim ve çok uzatmayayım bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda beklenen adet günüm saat 2 buçuk hala olmadım ama her an olabilirim çünkü hiçbir hamilelik belirtisi taşımıyorum göğüslerimdeki acı dışında ve bir kaç gün önce hafif hafif kasıklarıma iğne batmaları dışında lütfen dua edin benim için Rabbim bana doğum günü hediyesi nasip eder inşallah ve burda hamile kalmayı bekleyen bebek hasretiyle yanan tüm arladaşlarıma bu müjdeli haberi tez zamanda almayı nasip etsin dilerim

Amin canım Rabbim sanada yaşatsın inşallah hepimize de aynı şekilde.. Inşallah hasta olmamışsındır

dayanamayıp erken yapmışsın testi. seni çok iyi anlıyorum. sanki o testi yapınca hamile kalacaktım. günüm varken test yapardım bende. inşallah kırmızıları görmemişsindir. inşallah sende çift çizgiyi tekrardan göreceksin arkadaşım. adet oldunmu ne durumdasın?

Olmadım canım ya ne gelen var ne giden.. Dinlenme pozisyonuna geçince sol tarafım pıt pıt atıyor.. Umutlanıyorum

Erken test yapmamak lazim arkadasim. Benim 5 gun var bugun sabaha karsi yaptim negatif cikti ama umudum var belki hamileyimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…