kizlar sonunda oldu artik anne adayiyim :))hamileyiiiiiimm

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
allahima binlerce sukur sonunda hamileyim kizlar 4 sene sonra oldu bu sabah testin sonucunu almaya giderken umutsuzdum zarfi acarkende...acinca degerimi 31 olarak gorunce geri donup sordum emin olmak icin sonucpozitif aglaya aglaya geldim eve!! allahim isteyen herkese versin!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek:

amin canım...
Allah sağ salim kucakladığın günleri de gösterir inşallah.
çok mutlu oldum senin adına Şeniz

tebrik ederim
allahım kucağına almayı nasip etsin canım
çok sevindim senin adına

ayyy canım benim o kadar sevindim ki. o kadar büyük bi sevinçle yazmışsın ki, valla ağlayasım geldi. allah bebişini kucağına sağlıkla almanı nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım,sağlıkla kucağına alırsın inşallah a.s.Allah analı babalı büyütsün:nazar:

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mehayyyyyyyy sende mi canimsin ya
aman cok seviniyorum bu guzel haberlere topluca dogum yapcaz ayri ayri yerlerde hey allahim sen ne mubarek ne kadar buyuksun herkesin duasini kabul ediyorsun sana bin kere sukurler olsun aminnnnnnnnnn tebrikler canim allah tadimizi bozmmasin aminnnnnnnnnnn

SLM ALLAH HAYIRLI HAMİLELİK NASİP ETSİN CANIM ANCAK KAFAMA TAKILAN BİŞİİİ VAR ADETİN KAÇ GÜN GEÇTİ TEST SONUCUNDAKİ DEĞER DÜŞÜK GİBİ GELDİ BANA BENİM BAŞIMA DA GELDİ ÇÜNKİ ADET GÜNÜM 5 GÜN GEÇMİŞTİ 100 ÇIKMIŞTI SONUÇ BENİM DOKTOR DÜŞÜK YAPICAKSIN DEDİ AĞRIMDA VARDI ve DÜŞÜK OLDU.İNŞALLAH SANA BÖLE BİŞİİ OLMAZ AMA KENDİNİ ÇOK KAPTIRMA SAKİN DAVRAN YİNEDE BİR SÜRE.

ayyy canım benim o kadar sevindim ki. o kadar büyük bi sevinçle yazmışsın ki, valla ağlayasım geldi. allah bebişini kucağına sağlıkla almanı nasip etsin inşallah

saol canim gercekten cok mutluyum 4 sene bekledim bu bebegi :))

canııııım beniiiiim mehayııım demek hamilesin.

kız senin olduğunu hiç tahmin etmediiiim birden seni görünce acayip sevindiiiiim

canım benim tebrikler

allah analı babalı büyütsün

artık sana diyet miyet yok

inanılmaz sevindiim

guzelim cok saol evet diyet yok artik :)):emir_bebek:

allahima binlerce sukur sonunda hamileyim kizlar 4 sene sonra oldu bu sabah testin sonucunu almaya giderken umutsuzdum zarfi acarkende...acinca degerimi 31 olarak gorunce geri donup sordum emin olmak icin sonucpozitif aglaya aglaya geldim eve!! allahim isteyen herkese versin!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek:
amin canim allah isteyen hicbir kulunu bos cevirmesin o yoldan cok iyi bilirm ne demek oldugunu ve senin neler yasadini bende 13 yil caba sarfettim bu yolda simdi 4 yasinda bir cocugum var insan bebegine kavusunca bütün o kötü günleri unutuyor tebrik ederim arkadasim sag salim kucagina da alirsin insallahhhh

mehay gözün aydın canım sonunda bebişine kavuştun ona iyi bak allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı biz olmayanların başına allaha emanet ol

haaa kızlar bu arada 2 aydır hamilelerde bi artış var inş gelecek ayda hamiş olamayanlar pozitifi görürür bende görürüm inş allah kimseyi evlatsız bırakmasın hamileleri duyunca seviniyom

arkadaşım gözün aydın canm allah analı babalı büyütsün inş ayyy yaaa ne güzel duygular yaşıyosundur sen şimdi demi

SLM ALLAH HAYIRLI HAMİLELİK NASİP ETSİN CANIM ANCAK KAFAMA TAKILAN BİŞİİİ VAR ADETİN KAÇ GÜN GEÇTİ TEST SONUCUNDAKİ DEĞER DÜŞÜK GİBİ GELDİ BANA BENİM BAŞIMA DA GELDİ ÇÜNKİ ADET GÜNÜM 5 GÜN GEÇMİŞTİ 100 ÇIKMIŞTI SONUÇ BENİM DOKTOR DÜŞÜK YAPICAKSIN DEDİ AĞRIMDA VARDI BENİM .İNŞLLh sana böle bişii olmaz .kendini çok kaptırma bence hazırlıklı ol

benim adetim 1 gun gecti sadece!!(bu arada moralim bozuldu biraz acaba bisey olurmu ben dusuk olmasin diye ilac kullaniyorum)

mehay gözün aydın canım sonunda bebişine kavuştun ona iyi bak allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı biz olmayanların başına allaha emanet ol

bende his inanamiyordum canim ama oluyormus insallah sirasi gelince herkesin olacak canim benim!!

X