kızlar sonunda bende hamileyimm

M

MY DEAR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MY DEAR
10.ayın sonunda çok şükür hamile olduğumu öğrendim .dönüp dönüp teste tekrar baktım . birtürlü inanamadım.allahım bütün olmayanların kucağını doldursun:teytey::içelim:a.s.

• Konu Sahibi MY DEAR
My DEAR tebrikler ,gözünaydın allah analı babalı büyütsün
Darısı başımıza inşallah:teytey:

• Konu Sahibi MY DEAR
tebrik ederim
ALLAH saglikla kucaginiza almayi nasip etsin INSALLAH
RABBIM butun isteyenlere icindede bana nasip eder INSALLAH

• Konu Sahibi MY DEAR
Tebrik ederim canımm
Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin :1hug:

• Konu Sahibi MY DEAR
Allah tamamına erdirsinnnn dua et bizlerede

• Konu Sahibi MY DEAR
canım benim çok sevindim,hayırlı olsun artık darısı başımıza:dance:aman nazar değmesinben de sonucumu çarş alıcam inş pozitiftir.

• Konu Sahibi MY DEAR
canım tebrik ederim gerçekten çok güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin..

• Konu Sahibi MY DEAR
canım hayırlı olsun allah analı babalı büyüsün hayırlı uzun ömürler versşn yarabbim biz isteyenlerede nasip etsin bu güzel duyguyu inş...

• Konu Sahibi MY DEAR
tebrikler allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah belirtileri yazarmısın

• Konu Sahibi MY DEAR
10.ayın sonunda çok şükür hamile olduğumu öğrendim .dönüp dönüp teste tekrar baktım . birtürlü inanamadım.allahım bütün olmayanların kucağını doldursun:teytey::içelim:a.s.

a.s.hayırlı olsun canım nisan ayı ugurlu geldi darısı bize olsun:teytey:

• Konu Sahibi MY DEAR
CANIM belirtilerini yazsana merak ediyorum benim de 3 günüm kaldı,hiçbir belirti yokkafamçokkarıştı

canım ben 23. günde test yaptım çıktı.ama anlamıştım hamile kaldıktan 3 gün sonra göğüslerim sızlamaya başladı benim 1 tane 5 yaşında kızımda var ikisindede akıntım kesildi 1 ay dolunca akıntı çoğalmaya başladı karnımda seyirme hissi oluştu bulantım olmuyor zaten bide iştahım çok açıldı bugün tam 1 aylık oldu darısı bütün isteyen arkadaşların başına inşallh:içelim:

• Konu Sahibi MY DEAR
tebrikler ben de bugün öğrendim hamile olduğumu. sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inşallah.darısı olmayanlara.

• Konu Sahibi MY DEAR

tebrikler canım ne mutlu sana bende ikinci bebek için 7 aydır uğraşıyorum darısı bizlerin başına tedaviylemi hamile kaldın

• Konu Sahibi MY DEAR
canım benim çok sevindim,hayırlı olsun artık darısı başımıza:dance:aman nazar değmesinben de sonucumu çarş alıcam inş pozitiftir.

canım inşallah pozitif sonuç alırsın burda kutlarız kupayı beraber kaldırırız:hooray:

• Konu Sahibi MY DEAR
tebrikler arkadaşım hamişler çoğaldı allahım tamamına erdirsin inşallah aman nazar değmesin

• Konu Sahibi MY DEAR
allah anali babali büyütsün saglikla kucagina almayi nasip etsin..

darisi isteyenlerin basinaa.s.

• Konu Sahibi MY DEAR
tebrikler canım ne mutlu sana bende ikinci bebek için 7 aydır uğraşıyorum darısı bizlerin başına tedaviylemi hamile kaldın

zelişçim ben tedaviyi bıraktım ilk ayda hamile kaldım ilaçlar çok kötü bozmuştu bütün dengemi birde bu ay hiç kafama takmadım bence onun için oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…