Kızlar şoktayım testime bakın lütfennn

Hayırlı olsunn çokkk. Adet gibi olan sancınızı tarif eder misiniz ? Gün içinde kaç kez oluyor ve olduğunda ne kadar sürüyor , nasıl hi ağru vs
Sağ kasığıma batma tarzında sancılar giriyor. Bazen yönü değişiyor sol oluyor tam ortası oluyor. Aşırı rahatsız eden canımı yakan bir ağrı değil. Hafif batma tarzı sancılar. Benim adet sancılarımla aynı farkı yok yani

Sağ kasığıma batma tarzında sancılar giriyor. Bazen yönü değişiyor sol oluyor tam ortası oluyor. Aşırı rahatsız eden canımı yakan bir ağrı değil. Hafif batma tarzı sancılar. Benim adet sancılarımla aynı farkı yok yani
Bacaklara da atıyor mu

Kızlar geçen ay 8 eylül gibi adet gördüm bu ay da normalde adet belirtilerim başladı kasık ağrısı bel ağrısı fakat gelen giden yok , sulu akıntım var ne yapmalıyım

Kızlar geçen ay 8 eylül gibi adet gördüm bu ay da normalde adet belirtilerim başladı kasık ağrısı bel ağrısı fakat gelen giden yok , sulu akıntım var ne yapmalıyım
Normalde gecikmeniz olur muydu? Bende 7 eylülde olmuşum bende hala olmadım

Ben geçen ay iğne vurduğumda adet olana kadar sancım geçmedi sürekli adet snacııw giriyordu. Göğüslerim aşırı ağrıyordu elimi süremiyordum ve adet oldum. Fakat bu ay iğneden sonra hiçbir şekilde karın ağrısı yaşamadım. Göğüslerimde o aşırı ağrı olmadı. Beni rahatsız edecek herhangi bir şey olmadı. Son 4-5 gündür adet sancısı oluyordu adet olucam diye düşündüm. Ve inanılmaz bir saç dökülmem başladı. Heryer saç doluyordu. Onu da mevsim geçişlerine bağladım. Çatlama esnasında akıntı olur mesela bende akıntı da olmadı iyice umudumu kesmiştim akıntı da olmadı çatlamqdı bu ayda iptal dedim. Ama akıntı olmadan kasık ağrısı olmadan göğüs ağrısı olmadan da oluşuyormuş. Şuan en spesifik belirtim aşırı saç dökülmesi . Başka ekstra olarak hiçbir şey yok. Adet sancısı gibi sancı girip çıkıyor ama o da normal zaten🥰 inşallah sende pozitifi görürsün ben kendimi en kötüye hazırlamıştım ama hayatımın şokunu yaşadım bu ay 😍
Ay hadi bakalım benimde çok ağrım olmadı mayıs ayında kullandığımda aşırı ağrım olmuştu sadece bel ağrısı var bende bakalım artık umarım bende güzel sonuçlarla gelirim buraya 😍

Arada oluyor geçikme ama bu ay baya değerlendirdik , belirtilerim olunca adetim gelirdi bu sefer sadece sulu akıntı geliyor testim var ama çıkarmıki
Testte çıkar tabi tam regl gününüzmüş . İnşallah vardır ikimizinde . Ben haftasonuna kadar regl olmazsam o zaman yapcsm :) çünkü yaparsam ve yoksa hem üzüntüden hemde neden regl olmuyorum stresinden regl im iyice gecikir . Benim geçen ay ilk kez hayatımda ilk kez reglim gecikti 2 gün. O kadar umutlandım ki kesin hamileyim gözüyle baktım çünkü bende regl gwcikmesi yıllardır bi kez bile olmamıştır. Büyük bi umutla test yaptım ve negatifi görünce üzüntüden mahvoldum. O an ı tekrar yaşamaktan o kadar korkuyorum ki elim teste gitmiyor. Hatta haftasonu bile yapabilir miyim gerçekten bilmiyorum :KK43: resmen travma olmuş

Testte çıkar tabi tam regl gününüzmüş . İnşallah vardır ikimizinde . Ben haftasonuna kadar regl olmazsam o zaman yapcsm :) çünkü yaparsam ve yoksa hem üzüntüden hemde neden regl olmuyorum stresinden regl im iyice gecikir . Benim geçen ay ilk kez hayatımda ilk kez reglim gecikti 2 gün. O kadar umutlandım ki kesin hamileyim gözüyle baktım çünkü bende regl gwcikmesi yıllardır bi kez bile olmamıştır. Büyük bi umutla test yaptım ve negatifi görünce üzüntüden mahvoldum. O an ı tekrar yaşamaktan o kadar korkuyorum ki elim teste gitmiyor. Hatta haftasonu bile yapabilir miyim gerçekten bilmiyorum :KK43: resmen travma olmuş
Evet bu test olayı çok etkiliyor 1.5yıldır evliyim evde mutlaka bulunduruyorum ama hiç güven vermiyor banada hayırlısı artık :)

Hayırlı olsun bayağı belirtisiz olmuş valla demek böyle de olunuyormuş 🌸 Sağlıkla gelsin bebek ❤️

X