Kızlar size bir sorum olacak

Lasya

❤❤
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
998
646
Selam kizlar,ayin 5.de adet olmam gerekiyordu biun test yaptim negatif.Sizce ne yapmaliyim kesin gebelik yok mu ?
Yardim eder misiniz ?

Hormonlarınız düşükse idrar testinde belli olmayabilir kan testi yaptırın kesin sonucu verir

Malesef canim kan testi yaptiramiyorum iş dolayisiyla cok kucuk bir ilcede yasiyoruz ve burda kan testi yapmiyorlar :KK43:
5 gum gecti sonucta burda okuyorum adettn once ogrenmis cogu kisi,merak ettigim adetten 1 hafta sonra belli olan var mi acaba.
Adete dair suan bi belirtim yok kafam cok karisti

adetım 4 gun gecıkmıstı..ben testte ogrendım canım..sen bır test daha alıp tekrarla suphen varsa..

GeNelde duzenlidir,sadece 4 ay once 15 gun gecikmisti hava degisiminden demisti doktor.

Kilo aldigim icin suphem var canim,gogus halkasinin genisledigini farkettim birde normale gore buyumusler ama agri yok.
Bir yandan da varsa cikardi diye dusunuyorum cok umutlanmamaya calisiorum 5 gun gecti sonucta :KK43:

Kilo aldigim icin suphem var canim,gogus halkasinin genisledigini farkettim birde normale gore buyumusler ama agri yok.
Bir yandan da varsa cikardi diye dusunuyorum cok umutlanmamaya calisiorum 5 gun gecti sonucta :KK43:

Eger ıstıyorsan insAllah hamılesındır canım..senı uzmek ıstemem ama hamılelıgın ılk ayı bu bahsettıgın belırtıler ıcın erken..

Yok canim bende zaten sanmiorum ama ,adetim de gelmio sehir degisikligi falanda yapmadim bu ay.
Cok saolun cvp verdiginiz icin :)
3 gundur yalnizliktan kendi kendime kurdum sanirim biraz

adetlerın duzenlıyse cıkardı testte bence. ama her sey de olabılır. belkı gec dollenmıstır. hala adet olmadıysan yıne test yap ıstersen

Hala olmadim canim,keske buyuk bi uerde otursaydim da kan testi yaptirabilseydim :KK43:

düzenli adet görenlerde belli olması lazım ama kan testi kesin sonuç canım... 4-5 gün bekle bir daha test yap evde, bende beklemedeyim testim de hazır :) :21:

İnsallah hamilesindir canim,Allah ins. Nasip etmistir sana bu ay bebegini :)
Kan testi yaptiramiorum iste canim iş dolayisiyla cok kucuk bi yerde oturuoruz,sınırda :KK43:
Esimde 3 gundur nobetci evde yalniz kalinca kendi kendime kurmaya basladim iyicene,bebek yoksa bile bir hastalik mi var acaba diye :KK43:

Ben hala adet olmadim kizlar :S
Ayin 15 inden sonra doktora gitmeyi dusunuyorum moralim cok bozuldu.

slm kızlar yeni katıldım aranıza.yaklasık 1 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor artık tedaviye basladım klomen tedavisi adet başlangıcı 28 ocak
dördüncü günü başladım 5 gün boyunca sabah aksam kullandım ilaç bittikten sonra neredeyse her gün ilişki oldu bi kaç gündür idrar yollarım çok kötü sancılı ve bazen kanamalı oldu ve beraberin de ilk gün bel agrısı çok şiddetli ve devam eden kabizlik adet tarihine bir hafta kaldı aranızda bu belirtilerle gebe oldugunu ögrenen var mı lütfen korkudan doktora gitmiyorum cevaplarınızı esirgemeyin bilgisi olan varsa bekliyorum

X