Kızlar sizce pozitif mi

Fatosss_mustafa

hoşgeldin Melisa'm 🍼 2022
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.620
693
29
İlk 5 ya da 10 dakika içinde yoktu, kan testi de hemen veremiyorum ,
sadece testimi yorumlar mısınız ,
çünkü bu testi de tekrarlayacağım
ama şu anda elimde test yok karnımı da vereceğim
tekrardan bir şey çıkarsa sıkıntı yok istediğim hani bu testi yorumlamanız böyle bir şey yaşayan var mı pozitif olan

Normalde çok rahat görünüyor çöpe atmadan önce bir bakayım dedim yani böyle hafif bir pembemsi bir renk bir görüyor gibiyim bir görmüyor gibiyim sadece böyle şeffaf gibi ama bir çizgi var yani ve ne zaman çıktı bilmiyorum ilk 10 dakikadan sonra 5 dakikadan sonra herhalde bilmiyorum hatırlamıyorum koyduğum şeyin içine kutusunun içine

Eklentiler

• IMG_20240810_113405.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20240810_112912.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20240810_112740.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_20240810_112618.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 89
Bence var gibi çook yeni... Tabi test bozuk değilse
İnşallah değildir ya istiyorum yani ne yalan söyleyeyim Bir kızım var bir kardeşi olsun çok istiyorum hem de emzirmeyi yeni bıraktım Bir ay oluyor yani emzirmeyi bıraktırdığım ay hamile mi kalmış oluyorum ben şimdi eğer testi yanlış değilse inşallah
Ay bir anda neyden yapıyorum Bir yandan heyecan yapmaya korkuyorum ya

Benimde gecikti bugün 10. Gün dün yaptım test negatif çıktı acaba hamilemiyim bilemiyorum kafam çok karışık
Canım gecikmenin 10 gününde yani kıpkırmızı pozitif olması lazım ya aksini ya da başka bir şey yaşamış olan biri varsa yazar muhakkak bilemedim yani

Canım gecikmenin 10 gününde yani kıpkırmızı pozitif olması lazım ya aksini ya da başka bir şey yaşamış olan biri varsa yazar muhakkak bilemedim yani
Hiç. Bilmiyorum Dün yaptım çıkmadı bugün 10. Gün 10. Günden sonra çıkarmı bilmiyorum kan testide yapmadım hala gece döllenme olabilirmi acaba diye düşünmüyorum değil birde bel agrım falan var

Geç döllenme olması için geç yumurtlanma olması gerekiyor o zaman da adetin 10 gün geçmiş sayılmıyor belli olmaz yani canım istersen bir kan ver ya da testini tekrarla benim şu an ikisini de yapma fırsatım olmadığı için burada dolanıyorum bakalım

Anladım 10 gün değilde örnek 7 gün gecmış sayılıyor işin garibi geç döllenme oldunmu olmadımı onu da bilmiyorum malesef

Sanırım benimde 15. Gün çünkü ben çatlama iğneis oldum. İğnenin 14. Günğ test yap dedi ben 15. Günü yaptım testi

Sanırım benimde 15. Gün çünkü ben çatlama iğneis oldum. İğnenin 14. Günğ test yap dedi ben 15. Günü yaptım testi
Aa senin günün belli hatta benim tam belli değil neyse kısmet artık ne olursa olsun sonucu yazarım postun ucuna böyle belirsiz bırakmak istemem İnşallah hayırlı ve güzel haberle gelirim hamileyim diye yazarım kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…