kizlar sizce hamilemiyim

arkadaşlar geçen ay 12 sinde adet oldum 4gündür çok hafif kahverengi lekelenmem oluyo..daha öncce hiç gecikmemiştim.test yaptım negatif çıktı...aynı durumu yaşayan varmı

canim bende gecen ayin 13 unde hastalanmistim.simdi 3 haftalik hamileyim bence kahverengi lekenmeler yerlesme kanamasi olabilir.bence gidip hemen bir kan testi yaptir hayirli haberlerini bekliyoruz canim.insallah hamissindir.:teytey:a.s.:CüvCüv:

hayir canim ilk once idrar testi yaptim poitif cikti ama sonra yine guvenmeyip doktora gittim kan testindede 3 haftalik hamile oldugum cikti oyle inandim kan testi en dogrusu bence

canım çok tebrik ederim..darısı isteyen herkesin başına inşallah.
öpüyorum ALLAH sag salim kavuştursun ..amin.

tesekkur ederim canim amin insallah isteyen herkese nasip eder yuce allahim...

ya arkadaşlar benimde 4günüm geçti bende bekliyorum inşallah bu sefer bende hamişimdir 2 haftadır aşırı yorgunum hiç bişiy yapamıyorum çok acıkıyorum ve bel,bacak ağrılarım var. ayakta duramıyorum
göğüslerim şiş ağrıyor ve damarları belli oluyor vajinama da sanki bişiler batıyo gibi hissediyorum bazen nolur bende hamile oluyum allahım artık hamiş olan arkadaşlarımınn hepsini tebrik ediyorum

bende bu ay korunmayı bıraktım yarın adetolma gunum ama ben hıc gununde olmam hep erken olurum 2 ucgun acaba belırtıler nedır

bende bu ay korunmayı bıraktım yarın adetolma gunum ama ben hıc gununde olmam hep erken olurum 2 ucgun acaba belırtıler nedır
canim bende halsizlik,bel agrisi,gogoslerimde hassaslik,birde ara sira karin agrisi oluyordu.birde adetim gecikti bence ilk once sen eczaneden gebelik testi al ve yap sonuca bak.negatif cikarsa yine 1-2 gun bekle yine adet olmazsan kan testi yaptir.insallah hamissindir:CüvCüv:

X