kizlar sizce hamilemiyim

rima77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
59
0
37
ben 1.5 senelik evliyim ama daha bebek olmadi. bu ay 4 gun geciktim mide bulantilarim oluyor.adet gunumden once surekli gobegimin altinda agrilarim oluyordu ve son 1 haftadir belimde agiriyor. sanki birseyler batiyormus gibi.bazen ayaklarima ve kasiklarimada vuruyor agri.goguslerimde cok olmasada hassasiyet var bazende cok agriyor.kilo almamama ragmen gobegim sisti.istahimda baya acildi. nomalde hep gunumde adet olurum en fazla 1 gun gecikirdi. test yapmayada korkuyorum ya negatif cikarsa
bana yardimci olun lutfen idrar testi yapsam acaba kesin sonuc verirmi 4 gunden sonra.fazla umitlenmekte istemiyorum hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum.

canım inş hamılesındır.belırtıler onu gosterıyor gıbı.hemen evde bı test yap bence.benım adetım 1 gun gecınce yaptım ve baya belırgın olarak cıft cızgıyı gormustum.hemen dene bence.bol şans

insallah canim ya bende esimde cok istiyoruz. bugun bir test alyim yapyim en iyisi.

canım tahlil yap bence böyle acaba seni daha çok yorar. geçen ay 7 gün geciktim ve hamileliğin bütün belirtileri vardı ama değildimmm. beta hcg baktır kanda... en garantisi bu. biliyorum bu duyguyu ya değilsem insan artık tahlil yaptırmaya korkuyo ama gerçek mutlak çıkacak ha er ha geç... ama inşallah hamişsindir

aminnn... insallah canim.yarin sabaha kadar regl olmazsam ilk once idrar tahlili yapacam evde.baktim birsey yok biraz daha beklicem sonra doktora gidecem.insallah hamileyimdir.beklemek kadar kotusu yokyok acaba diyorum hep...

canım belirtilerin hamilelik belirtisi gibi ama tabi psikolojik değilse hamilesindir.sabah kalkar kalmaz ilk idrarınla yap o zaman testi ama idrar testine çok güvenme ben adetimden yaklaşık 20 gün sonra yaptım ama çıkmadı onun için bence kan testi yaptır güzelim inşallah hamilesindir Allah gönlüne göre versin canım

saol canim allah olmayan herkese verir insallah bu guzel duyguyu banada yasatir dedigin gibi yaparim bende pek guvenmiyorum idrar testine ama bakalim belki dogru cikar

kizlar testi yaptim cift cizgi hemde o kadar netki ama ben yinede emin olamadim.belkide dogru degildir.en iyisi biraz daha beklemek 1-2 gun sonra kan testide yaptiracam hayirlisi belkide hamile degilimdir olmasamda cok uzulmicem allah sagliklisini versin gec olsun hic onemli degil.

canım hamilesin işte ne hamile degılımdır diyosun hamilelıgın mutlulugunu çıkar hamilesin:CüvCüv: idrar testleri dogru çıkıyoo emin ol.hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inş.

ayyy insallah oyleyimdir dunyanin en mutlu insani bven olurum heralde.tesekkur ederim canim

canım çift çizgi varsa eğer hamilesin demektir bu birde kan testi yaptırda haftasını öğrenelim canım bebişin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

cok ama cook sevindimmmmmmmmmmmm.. Allah nazarlardan saklasin... ben de 20 mayis olan gunumu sabirsizlikla bekliyorum gunler gecmiyo:tomato:

belirtilerini de yazabilir misin neler degisti ?

Allah kucagina almayi nasip etsin:CüvCüv:

alkisalkisalkiscanım tebrik ederim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim darısı bizlerin başına inşallahyasakkelime

cok ama cook sevindimmmmmmmmmmmm.. Allah nazarlardan saklasin... ben de 20 mayis olan gunumu sabirsizlikla bekliyorum gunler gecmiyo:tomato:

belirtilerini de yazabilir misin neler degisti ?

Allah kucagina almayi nasip etsin:CüvCüv:

amin canim insallah.adet olmadim henuz 5 gun gecti.yorgun hissediyorum kendimi fazla ayakta duramiyorum.ayaklarim birde belim bazen dayanilmaz bir agri yapiyor.goguslerimde hassas dokunmaya gelmiyor aciyor.allah sanada verir insallah canim en kisa zamanda.:CüvCüv:

canım benım inanki çok sevindimŞeniz Allah nazarlardan korusun Yarabbim
kan testinide yaptırda öğrenelim ne kadarlıkmışşhihoyyyt
hayırlıs ile al kucağına inşallah:Saruboceq: bende 21 mayıs gunumu beklıyorum:Saruboceq:

tesekkur ederim canim bende cok merak ediyorum.en kisa zamanda doktora gidip ogrenecem hayirli haberleri veririm insallah.allah sanada nasip etsin canim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…