Kızlar sizce hala seviyo mu bana yardım edin nolur????

boşanmasınız ona bu kötü günlerinde yanında olarak destek olsan belki seni anlar ve barışırsınız davayı uzat bence seviyorsan uzat ayrılma...6aycık evlilik ne ki ya daha tadını allamamışsınız inş.baışırsınız inna ki okuyunca cok üzülüyorum...dua ediyorum ...

off ya canım sizin işte iyice karıştı.epeydir yazmıyordum ama arasıra takip ediyordum seni.benim anlamadıgım şu madem seni çok seviyorda,kıskanıyorda ne diye bırakıp gitmiş ozaman.valla ben anlamadım çok çelişkili bir durum melis88 arkadaşıma da aynen katılıyorum.

benim nacizane fikrim.. kimse üstesinden gelemeyecek derece sorun yaşamasa boşanmaya kadar getirmez durumu.. zaman senin yaşadığın zor günlerin üstüne birazcıkta olsa kül serpmiş ama emin ol kor hala aynı kor...
şimdi en güzel anları hatırlayarak canını yakma çabası içindesin.. haklı bile olsan acaba benmi yanlıştım diyorsun... bence davanı değilde nafaka talebini geri çek .. madem durum şu anda bu açıda.. ama emin ol.. şimdi baştan başlasan bile zamanla eski sorunlarının aynısını yaşarsın.. çünkü insanlar değişmez, değişir gibi görünürler..

kusura bakma biraz sert oldu yazdıklarım ama...

ben şu anda durup dururken 5 aylık evliyken neden evi terkettyğini anlamıiş değilim
anlamış olsam yazacaktım bişiler ama -tatlicadiarzu-

slm canlarım dün eşimle aylar sonra ilk defa yüzyüze görüştük... dün benim facebookta resimlerimi gördü. çok kızdı ne yazmış ben yokum açılmış ii saçılmışsın fln bi sürü sey zaten o ara msnde fln süreklii görüşüoduk. dün bütün gücümle gittim karşına çıktım. artık dayanamuodum özlemi hasretii beni yedi bitirdi.. dün işte ayrıldıktan sonra ilk defa görüştük konuştuk kızlar hali perperişandı cigerim yandı onu. öyle görünce bana kavgalarımızdan dolayı hala kızgındı. ama gözlerinde hala beni çok sevdiği belliydi. giderken arkamdam defalarca baktı numaramıı istedi. seni arıcam dedi bugün için. dünden beri ağlamaktan harap oldum. düştüğümüz durumlar beni çok yıprattı onuda belliydi. sizce napayım kızlar bide bilenler ona 1000 milyarlık maddi manevi tazminat davası açtım. şuan borç batağında işini gücünü bırakmış borçlar hat safada bide benim davam. önceden ama dünki halini gördüm çok yüreğim yandı.... napcam kızlar akıl vverin noursenağlamasenağlama:teselli:

:eek:klava: bak nazcım gelip seni dövecem
hemen bir iki şey yaptı diye neden kendini koyuveriyorsun yelkenleri indirmeyi düşünüyorsun
bırak biraz yelken kullanırken görsün seni tek başına SAĞLAM ayakda dururken görsün seni

biraz burnu sürtülsün canım
kendin istiyorsan bir kere daha dene şans ver baktın olmadı kapat bu defteri ben sana yani tertemiz bir defter veririm.....
biliyorum çok zor herşey ben de öyleyim alışmak çok zor ama başka çare yok
üzülme canım elden birşey gelmez dediğim gibi bi daha dene baktın olmuyo
salla gitsin yaramıza tuz basacağızkaydirigubbakcemile
öptüm

X