Selülit Kızlar Selülite 7 Günde Veda Edebiliriz

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar bnde nette baya arstrdaktan sonra yaklsık 3 ay once 10 tane asprın 5 lımon ve kayısı yagıydı sanırm bı hafta kullandım muthıss yarı yarıya ındı selültler ama bıraktım cunku böbreklerm agrıodu ama şöle yaptım bu karısımı sürdüm ustune strec varya ondan yaptım 10 dk da bacak hareketı yaptım ınanılmaz hemen sonuc verıodu hele çatlaklr ılk haftada kayboldu ama devam etmedım bence devamlı uygulayack bırı varsa bnu uygulasn derım

Katılıyorum bende evde kendimce bölgesel hareketler yapıyorum 2 hafta oldu felaket faydasını gördüm.

Catlak ta , selülit te vardı bende ama bu yaptıgım egzersizler sonucunda baya inceldim bakıyorum farkedilir derece de toparlanma var selülitli bölge de.. Fırsat buldukca yani bos kaldıgım her an egzersizlerimi yapıyorum.. Alıskanlık oldu hatta.

Ben denedim ama streç film bacakta durmuyor toplanıyor ve bacağı kesiyor(acıtıyor) yani.

kızlar selülit tam anlamıyla hiç bir zaman yok olmuyor helede bünyeniz balık etli bi yapıya sahipse bu 2ye katlıo ben 8ay hergün spor yaptım hiç bişi kalmadı gerçekten ama zamanla ne hikmetse yne geri geliyo bazı nedenlerden sprı bırakmak zorunda kaldım yokkk baktm başlamış şimdi 5 aydır kolayı kestim suya başladm bacaklarım kendine gelmeye başladı su çok faydalıı

merhaba miyuw. rica etsem bu karışımı tam olarak yazar mısın? mesela kayısı yağını ne kadar koyacağız karışıma? her gün mü kullanıyoruz? :)

bende spor yaptım 1,5 ayda vücudum topladı ama selülitler var anneminki gibi hemde bir senede nasıl kurtulurum diye düşünüyorum galiba yine spor yapıcam:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…