Selülit Kızlar Selülite 7 Günde Veda Edebiliriz

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bende ilk önce kesinlikle spor diyorum..spor yapamıyorsanız kesinlikle yürüyün bol bol..merdiven inin çıkın..sonrasında bol su için..yeşil çay ve biberiye çaylarını vede sabahları aç karna greyfurt suyu öneririm..(ilaç kullananlar dr.larına sorsunlar lütfen) sonraaa, ısırgan,biberiye,kekik ve turunç yağlarıyla masaj yapın..her banyoda mutlaka ama mutlaka kabak lifiyle iyice o bölgelere kese yapınnnn...ben kesenin etkili olacağını pek düşünmezdim ama inanın çok etkiliyo...bunları sık sık yapmaya çalışın arkadaşlar..ben bir sporcu ve güzelliğine, vücuduna düşkün biri olarak bunları yapıyorum ve tavsiye ediyorum..ve selülitsiz yada az selülitli türk kızları görmek istiyorummm her yerdeeee...anladınızmıııı...özellikle plajlarda, havuzda vs..herşeyin başı bakım ve dikkatli bilinçli davranmak kendinizeee...:enbuyukkk:a.s.hihoyyyt

arkadaşlar spor kesinlikle süper iyi geliyo günde en azından yarım saat yapmanız bile yetcektir bide banyoda yosun sabunu sürüp kabak lifi ile dairesel hareketlerle masaj yaparsanız iyi sonuç alırsınız...:lepi:

ya ben 3 haftadır duzenlı olarak spora gıdıorm selulıtlerım bı turlu gıtmıo ve basenlerım var ıncelmıo cıldırcam yardım edınnn senağlama

merhaba, bu karışımı 2 gündür kullanıyorum. bugün streçi açtığımda selülitlerimin oldukça azaldığını görüp sizlerle paylaşmaya karar verdim. 7. günün sonundaki değişim sanırım mucize gibi olacak :)
ayrıca hergün yürüyüş yapıyorum. çok kısa zamanda sizlerde de sonuç vereceğine eminim...

arkadaşlar bu nu hamilelerde kullanabilir mi? bilen varmı?

birde Ahmet maranki sitesinde "selülit yağı" diye bir ürün satıyor. 40 tl.onun içinde 10-12 çeşit yağ var.acaba bu mu yoksa o mu daha etkili?çünkü ikisinide o veriyor.

ben zararı olmaz diye dün denedim. ama 10 dk.masaj yaptım sürdüm. oranları biraz aynı gibi oldu neyse.strechi sardım.önc eyavaş yavaş bir iki yerim derken tüm bacağım çıldırasıya kaşındı.dayanamadım.uyuyamadım. yarımsaat sonra çıkardım. kaşımaktam bacaklarım kabardı.
bence tatlı asitli ve hamurdan durup, biraz yürüyüşle bu sistemin işe yarayacağına eminim. çünkü müthiş etkileyici yağlarmış. biberiye ve kekik yakıcı yağlar zaten. hepsine 20 tl para verdiğim için gene yapacam bu gece:)))))))
ama strech sarmadan .artık ne kadar devam edebilirsem o kadar.rejim pek yapamam hamile olduğum için .ama dikkat etcem. gerçekten hamilelikte çoştu selülitlet.
ama doğumdan sonra bu karışımı ve inneov içeceğini kesin kullanmayı düşünüyorum
...

en bu yaglari kendim alip karistirmadim ama aktarda icerigi benzeyen hazir bir yag karisimi vardi onu aldim.
5 ay onceydi, dugunum olacak diye, 2-3 hafta bu yag karisimini haftada 3-4 kez surdum,
strec filmle sarip birkac saat bekledim, usenmedigim zamanlarda da hafif egzersiz yaptim.

o zaman gercekten de selulitlerim yokulmustu.

ama bu bakimlara devam etmeyince tekrarliyor bu meret,
su an yine biraz var.

ama duz durdugumda hic selulit goruntusu yok, sadece bacaklarimi gerdigimde ve elimle siktigimda gorunuyor..

ozetle bu yaglar ise yariyor,
ama tum evi cok pis bir koku sariyor onu da soyleyim; ben evlendigimden beri yapamiyorum o yuzden (kocam yanima yaklasmaz yoksa :)

arkadaşlar bol su tüketimi, spor ve üzüm çekirdeği gibi antioksidanlar da selülitin azalmasını sağlıyor. Ancak düzenli kullanım şart özellikle gazlı içeceklerden uzak durup dengeli beslenmeyle selülit görüntüsü minimuma iniyor..

ya bu yağlar işe yarıyordur ama yağ kullanmak gerçekten bir dert hem koku yapıyo hem de hergün yağla uğraşmak çok dertli açıkçası üstelik çalışanlar için kremde de bi çare bulamadık bu kız milletinin nedir bu selülitten çektiği yaaa :bbo:

Ben bunu int. den bulup hiç üşenmeden

bugday yağı,
kekik yağı,
biberiye yağı,
badem yağı, gidip aldım dedım bunu sonuna kadar yapıcam...

neyse hepsinden eşit ölçülerde karıştırıp eldiven ile anneme bacaklarıma masaj yaptırarak sürdürdüm...

birde baktım aman allahım o ne o nasıl bir kokudur yarabbim: ))

annemden 7 gün boyunca yemediğim laf kalmadı valla evi kokuttun bu ne diye beni salona sokmadı neyse: ))

aslında gece yatmadan önce sürüp strec film ile sarıp uyuymamız gerekıyomuş sabah da yıkamak ama ben o kokuya dayanamadım KEKİK YAGI GERÇEKTEN DAYANILMAYACAK SEKILDE KÖTU KOKUYOR.....SADECE KOKSA NEYSE KOKUSU ÇIKMIYOR GUNLERCEE.....

ben sabahdan sürüp akşama kadar bacagımı sarıp üstünede 2 kat gıyındım akşamları yıkadım....

kızlar tam 7 gun yaptım....masaj da yaptım ama hiçbir faydasını görmedimmafoldumben

o kadar ezıyet çektım kokusu kaldı çıkmıyor o kıyafetlerımı çöpe attım hatta....tek faydası bugday ve badem yagından ötürü yumuşatmasıydı....

aslında int. den araştırın kekik ve biberiye kan dolaşımını arttıran bir yağmış...ama ben bunu kusursuz yapmama ragmen faydasını görmedim ne yazık ki......

içlerinden bir susam yağının kokusu kötüydü. ben karışımın kokusunu beğendim. streçe sarıldığı için hiçbir yere bulaşmadı. sabaha kadar da cilt çektiği için ertesi gün de bulaşma olmadı. 5 gün kullanmış ve çok iyi sonuç almıştım. yazdan önce tekrarlamayı düşünüyorum. çünkü ufak da olsa varlar hala :1rolleyes:

Arkadaşlar o yağların derinizin altına girip selülitleri yok edeceğine inanıyor musunuz gerçekten kaydirigubbakcemile3
yapmayın allah aşkına..Kendimizi avutmayalım ve boşuna da yorulmayalım...Selülitin başlıca çarelerini sayayım size :
*Kafeinli içeceklerden uzak durmak ( kola, kahve v.b )
*Kızartmalar, hamur işleri v.b ağır yiyeceklerden uzak durmak
*Bol bol su tüketmek ( günde en az 2,5 lt. ),
*Haftanın yedi günü olmak üzere günde en az 1 saat özellikle sabah saatlerinde pilates yapmak
*Sabah kahvaltılarında şekersiz olarak 1 bardak yeşil çay içmek

Bu yazdıklarımı harfiyen uygulayın, işe yaramazsa gelin bana söyleyin :hulya: alkisalkisalkis

ben bunu int. Den bulup hiç üşenmeden

bugday yağı,
kekik yağı,
biberiye yağı,
badem yağı, gidip aldım dedım bunu sonuna kadar yapıcam...

Neyse hepsinden eşit ölçülerde karıştırıp eldiven ile anneme bacaklarıma masaj yaptırarak sürdürdüm...

Birde baktım aman allahım o ne o nasıl bir kokudur yarabbim: ))

annemden 7 gün boyunca yemediğim laf kalmadı valla evi kokuttun bu ne diye beni salona sokmadı neyse: ))

aslında gece yatmadan önce sürüp strec film ile sarıp uyuymamız gerekıyomuş sabah da yıkamak ama ben o kokuya dayanamadım kekik yagı gerçekten dayanılmayacak sekılde kötu kokuyor.....sadece koksa neyse kokusu çıkmıyor gunlercee.....

Ben sabahdan sürüp akşama kadar bacagımı sarıp üstünede 2 kat gıyındım akşamları yıkadım....

Kızlar tam 7 gun yaptım....masaj da yaptım ama hiçbir faydasını görmedimmafoldumben

o kadar ezıyet çektım kokusu kaldı çıkmıyor o kıyafetlerımı çöpe attım hatta....tek faydası bugday ve badem yagından ötürü yumuşatmasıydı....

Aslında int. Den araştırın kekik ve biberiye kan dolaşımını arttıran bir yağmış...ama ben bunu kusursuz yapmama ragmen faydasını görmedim ne yazık ki......

siz en iyisi biberiye hapı kullanın red pepper
deneyin görün

X