kızlar selinimiz geliyor :))

filiz_onur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
507
5
41
Selam kızlar dün doktora gittik hem kontrol hem cinsiyet için ve bebişimin kız olduğunu öğrendik. Eşimin en büyük isteğiydi bi kız çocuğu sahibi olmak ve Allah kabul etti dileklerini. Gerçekten hamilelik böyle güzel bi duyguysa anne olmanın hazzını tahmin edemiyorum.Allah hepimize sağlıklı bebekler kolay doğumlar nasip etsin kızlar.
Selinimin teyzelerine selamı var :)

Allah sağlıklı sıhhatli kucağına da almak nasip eder inşallahhhhhh...ben de cuma günü öğrendim cisiyetini...demir'im inşallah ekim sonu,kasım başı kucağımda olacak...Allahım tüm annelere sağlıklı sıhhatli eli ayağı sağlam bebekler versin inşallah...

Canım hayırlısı olsun bende carşamba gittim benimde kızım oluyor bende adını mina koyucam Allah kabul ederse

Selam kızlar dün doktora gittik hem kontrol hem cinsiyet için ve bebişimin kız olduğunu öğrendik. Eşimin en büyük isteğiydi bi kız çocuğu sahibi olmak ve Allah kabul etti dileklerini. Gerçekten hamilelik böyle güzel bi duyguysa anne olmanın hazzını tahmin edemiyorum.Allah hepimize sağlıklı bebekler kolay doğumlar nasip etsin kızlar.
Selinimin teyzelerine selamı var :)

çok tebrik ederim analı babalı büüyür işallah....
ben de bugün öğrendim bir oğlum olacağını çok mutluyum çokkkzemuszemuszemuszemus

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:) Yalnız isim konusuna dikkat:)))) bir tanıdığın kızının ismi Selin ve sel gibi gözyaşı döker diyor annesi:))) Ben de Naz düşünüyorum ama etrafta herkes beni strese sokuyor...Çok nazlı oluyorlarmış hanımefendiler..hehe

X