kızlar, şaştım kaldım valla!

S

sev_al

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sev_al
kızlar bebeğimle ilgili gelişmeleri biliyorsunuz.
biyopsi olması gerekiyordu.
biyopsiden önce biyopsinin yapılması ile ilgi bir tahlil yapıyorlar.
bu tahlilin normal çıkması lazımki biyopsi yapılabilsin.
oğlumunda mutlaka dr dediğine göre biyopsi olması lazımmış
geçen gittik biyopsiden önce o tahlili yaptırdık.
değerler çok yüksek hocayı aradım. bu durumda yapamayız kanama geçirebilir dedi.
bana bir ilaç adıı verdi (ampul) bunu kırıp enjektörle bebeğe ağızdan iki gün üst üste vermemizi üçüncü gün tekrar tahlil yapmamızı söyledi. aynen dediği gibi yaptık üçüncü gün tahlili yaptık malesef tekrar yüksek çıktı. hocayı tekrar aradım. bu durumda biraz beklememiz gerektiğini söyledi. ay sonuna doğru tekrar yapılacak.
valla başlıkta da dediğim gibi şaştım kaldım bu duruma. sevinsem mi üzülsem mi anlamadım. biyopsinin yapılmasını yüreğim hiç istemedi ama bir sonuç yok. rahatsızlığına bir teşhiş konulamadı. öte yandan biyopsi yapılması lazım bununda önünde engel var. diyorum acaba bu iştede bir hayır varmı.
o tahlili tekrar yaptırmadan önce yeniden karaciğer emzimleri ile ilgili bir tahlil daha yapacağım ne bileyim birden içime öyle bişey doğdu. belki değerler düşer biraz zamana ihtiyacımız vardır. değerler düşerde biyopsiye gerek kalmaz. ne bileyim bian içimden bunlar geçti. buda bir umutmudur yada ben kendimimi kandırıyorum bilmiyorum. olanları sizlerle paylaşmak istedim.

• Konu Sahibi sev_al
canim ikl önce evet herşeyde bi hayir vardir...ama eğer daha çabuk iyileşecekse biyopsi olmasi daha iyi olurdu.. Madem olmasina engel var bekleyin bakalim.. Bir an önce iyileşmesi umuduyla tekrar çoook geçmiş olsun..

• Konu Sahibi sev_al
bebeğinle ilgili daha önceki durumları bilmiyorum ama Allah tan herşeyin hayırlısını diliyorum senin için çok geçmiş olsun acil şifalar

• Konu Sahibi sev_al
acil şifalar. buda geçer. bunda da vardır bi hayır. diğer tahlillerdede korktuğungibi olmamıştı. biliyoruz anne yüreği ama sabrek arkadaşım. düzelecek elbet. Allah dermanı olan dertlerden verir inşallah. birtek ölüme yok çare..

• Konu Sahibi sev_al
canım inşallah umuğun gibidir.. bende senin gibi düşünürüm hep..
Bir şey yapacakken sürekli aksilikler oluyorsa , bir şey beni engelliyorsa olmaması gerektiğine karar veriyorum..
Allah inancınızı , duanızı boşa çıkarmaz inşallah bir an evvel hayırlı haber duyarız...

• Konu Sahibi sev_al

inş. arkadaşım. daha öncede buna benzer şeyler geldiği için başıma. işte bir umuttt
o umudun peşinden yürüyorum bende....

• Konu Sahibi sev_al
bak basıma ne geldi benimde bir aydır hastanelerdeyim surekli bi mide bulantısı baskada hıç bır şikayet yok ağrı sızı hıç bırsey yok doktor tahlıl ıstedı yaptırdık karaciğer değerlerin çok yüksek acıl yatman gerek dedi şaşırdım kaldım hepatit olabilirsin dedi neyse baska bir yere gittik gastroentroloji bölümüne yönlendirdiler tekrar bi tahlil tabi ertesi gün,birde ne bakarsın doktor şaşırdı kaldı dünkü yüksek değerlerin iki katına çıkmış çok acil hepatit tahlilleri yapılacak dedı yatırdılar benı üç şişe serum verildi neyse sonuçlar geldi tahlıl yıne temiz he bide hepatıt tahlılınden önce ultrason istedi ondada hiçbir şey yok bana yapcak bişey kalmadı biyopsi yapılacak dedi şok oldum neyse benım daha önce tedavi olduğum doktorum akapunktur uzmanı ve bitkisel tedavi uyguladı bana ama tamamen bitki yani ısırgan otu devedikeni vs.. gibi otların karısımıyla boyun fıtığı tedavisi görüyordum o ilaçları hala kullanıyordum neyse o dr aradım bana hemen gel dedı gittim meğer durum şundan ibaretmiş o bitkiler karaciğerin bi kısmında tedavi sürdüğü zaman içerisinde toksit birikimi oluşturuyormuş bana asla korkma hiçbirşeyin yok sapasağlamsın sakın hastanelere bulaşma üç 4 ayda çıkamassın ordan sonundada bişey yok deyip salarlar dedı çok sükür şimdi çok iyim hiçbirşeyim yok çocuğunun sorununu bilmiyorum ama bahsettiğim dr.mükemmel biri izmirde diş hastalığının haricindeki bütün rahatsızlaklarada bakıyor bi gel çocuğunu göster derım pişman olmazsın dr.mustafa yaşar google dan gir bak allah acıl şıfalar versın arkadaşım allah kimseyi darda koymasın evlat bu hiçbir şeye benzemiyor.

• Konu Sahibi sev_al
canım çok geçmiş olsun..sakin ve endişeli olma sakin şuan herşey kontrol halindeki tüm tetkikler yapılıyor ve kontrol devam ediyor bilinçli anne olmanida ayrıyeten kutlarım..

arkadasım bu aksam sadece senın msjlara takıldı gözüm o kadar üzüldümki allah yar ve yardımcın olsun sana ziyaretçı msjda attım bi bak derım allah sana bağıslasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…