Kizlar SANIRIM bebis yolda

hımmm ineterntten spariş versem elime 4-5 günde anca gecer bi önemi kalmas.. kaliteli bi tst gibi geldi ondan sordum :) bizde görebilcekmiyiz silik çizgiyi:KK43:

gorursun insallaah canim bunu kalbimden gelerek soyluyorum.. rabbim isteyen herkese verir insallah :)

Tkale, Rabbim gönlüne göre versin, teste göre gebesin :KK49: İnşallah sağlıklı olur ve mutlulukla biten o sonuca ulaşırsın 9 ay sonra :KK16: Dua et bizler içinde olurmu?

Minikgelin, seni daha önceki topiklerden biliyorum :KK76: Dilerim bu ay hamile kalırsın (sağlıcakla) ve kayınvalideciğine :KK9: süprizi yaparsın :KK52::KK52:
Rabbim gönlünüze göre versiiiiiinnnnnnn amiiinnnn

Ediyorum canim gonulden ediyorum rabbim insallah hepimize kucagimiza almayi nasip eder

kizlar buda digital test bunlarda yanilma payi hic olmuyorrmus
$photo(2).jpg

Benimde İlk Önce Böyle Silik Çıkmıştı Çizgilerim Gün Geçtikçe Koyulaştı :] Tebrikler %99.9 Hamilesin Darısı Tüm İsteyenlerin Başına Olsun İnşallah :KK54:

tebriklerrrrrrr:)darısı tum bebişş bekleyenlerın basına:)e tabi benim deeee:)

sagolun kizlar darisi isteyen herkese insallah
canim belirtiler ilk sayfada yazdiklarim onlarin disinda goguslerim hassaslasti cok acikiyorum ayaklarimin alti ates gibi cok sicaklar..

sagolun kizlar darisi isteyen herkese insallah
canim belirtiler ilk sayfada yazdiklarim onlarin disinda goguslerim hassaslasti cok acikiyorum ayaklarimin alti ates gibi cok sicaklar..

okudum cnm..hayırlı uğurlu olsun inş...darısı başımmaa :-)

Kizlar kan testi sonucumu aldim evet hamileyim ama daha 1-2 haftalikmis degerlerim 38 cikti.. doktor daha yeni olmus dedi ve 2 haftaya tekrarlicaz kan testini
cok mutluyum rabbim insallah bu sefer sag salim Kucagima almayi nasip eder :KK49:

X