Kizlar SANIRIM bebis yolda

Tkale

Minigim benim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
583
2
Kizlar sanirim benim bebis yolda
adetime 3 gun var (29 aralik) sabah ilk idrarimla test yaptim ikinci cizgi cok cok silik cikti oglen bidaha yaptim onda daha cok silik cikti ama gorunuyor. Bu ay bircok belirti yasadim o yuzden test yaptim ve belirtilerin psikolojik olmadigindan eminim cunku bu ay beklemiyordum planlamiyordum
suan bile umutlanmiyorum her sabah test yapcam
Rabbim isteyen herkese verir insallah​
Belirtiler

Atesim yuksek
belim cok agriyor
Kasiklarimda agri ve bazen igne batiyor gibi
uykuya duskunluk
mide bulantisi hatta gecen gece uykudan uyandirdi cok kotuydu
eksi seylere cok kotu duskunluk
en goze batan ise bas donmeleri oluyor

Anlicaginiz hepsi var ve psikolojik degil dedigim gibi gecen ay olan olay son damla olmustu ve bu aydan itibaren umursamiyordum
insallah bebisim benimledir aslinsa hislerim oyle diyor ama okadar cok sey yasadimki suan umutlanmiyorum bile ...beklicem

inşallah belirtilerin bu ay seni yanıltmaz... inşallah bebişin seninledir :KK16: :KK16:
silik çizgi çıktıysa büyük ihtimalle hamilesindir, siteden bildiğim kadarıyla hep öyle oldu. sadece bir marka varmış, bebetime mı öyle birşey, o yanlış sonuç verebiliyormuş.
Dilerim sağlıklı bir şekilde sana tutunur bebeğin. bence ilk fırsat bulduğunda kan testi yaptır. İdrarda silik çıktıysa kanda mutlaka tesbit edilir.

Amin cnm insallahh bu sefer yanlis alarm degildir ve artik bebisim benimledir...
Beklemeyi dusunuyom canim kan testi icin adetim 29unda gelicekti insallah gelmez ve bebis benimledir

Hayirli olsun cnm darısı bizlere benim bat yarın ins hamisimdir dün akıntımda damar seklinde kan geldi bı kac tane ondan umutluyum ateşim düşük malsesef göğüs ucumda acaip ağrıyor dokunamiyirum hic bı ay böle olmadı adet zamanım göğüs üçüm hic ağrımaz

Hayirli olsun cnm darısı bizlere benim bat yarın ins hamisimdir dün akıntımda damar seklinde kan geldi bı kac tane ondan umutluyum ateşim düşük malsesef göğüs ucumda acaip ağrıyor dokunamiyirum hic bı ay böle olmadı adet zamanım göğüs üçüm hic ağrımaz

Ayy hadi insallah sende hamilesin,.. Icime dogdu
insallah ikimizde hamileyizdir

Amin cnm insallahh bu sefer yanlis alarm degildir ve artik bebisim benimledir...
Beklemeyi dusunuyom canim kan testi icin adetim 29unda gelicekti insallah gelmez ve bebis benimledir

cnm galiba 11 aylik evlisin hic korundunuz mu acaba bebis nasil geldi merak ettim:18: yani ozel bisey yaptin mi :44: bu arada insallah bebisin seninledir :109:bendeeee istiyorummm:78:

diğer konularınızıda okudum çok üzüldüm...
inşallah hayırlısıysa hamilesinizdir....

cnm galiba 11 aylik evlisin hic korundunuz mu acaba bebis nasil geldi merak ettim:18: yani ozel bisey yaptin mi :44: bu arada insallah bebisin seninledir :109:bendeeee istiyorummm:78:

yok canim sadece 1 ay korunduk 3 ay sonra hamile kaldim ama dusukle sonlandi.. ozamanda ozel birsey yapmadim aksine hic beklemiyordum ve bebis gelmisti..
bu ayda oyle canim cok can sIKICI olaylar yasadim gecen ayki son damlaydi bu ay beklemiyordum planlamadim bile ama sanirim bebis gelmis insallah yanlis alarm degildir yine.. esimede gosterdim cok silik olmasina ragmen oda gordu

diğer konularınızıda okudum çok üzüldüm...
inşallah hayırlısıysa hamilesinizdir....

cok zor geliyor insana canim hele cocuklugundan beri hayalinse anne olmak.. gecen ayki artik yeter dedirtti bana.. ne zaman olursa olur diyordum hatta hic dusunmedim esimle 1 kere felan alkol aldik.. iliskilerden sonra kalktim vs ama buyuk ihtimalle pozitif bakalim
rabbim insallah bu sefer yaniltmaz..

alkol almayın arkadaşlar lutfen..yazık edersınız kendınıze.. :KK43:
ınşallah hamılesınızdır hayırlısıyla..mujdelı haberler beklıyoruz :)))
buarada benım adetıme daha 10 gun var..yumurtlama gunlerımde gerı cekme yontemıyle ılışkımız oldu,bat 4ocak..(engec 7 ocak)
hıc sanmıyorum hamılelık olabılecegını ama bı sorayım dedım ıhtımalı var mı?daha calışmalara başlamadık,önumuzdekı aya ınşallah..!
allah hepımızın yardımcısı olsun..

kizlar bu sabah yine test yaptim ve cizgi cok cok daha belirgin .. ay cok mutluyummm :emir_bebek:
bu resmi resimde gozukdugunden daha belirgin ve daha adetime 2 gun var
$photo.jpg

Hadi hayirli olsun cnmm. Rabbim saglikla sihhatla kucagina almayi nasip etsin.

:nazar::nazar::nazar:

Hadi hayirli olsun cnmm. Rabbim saglikla sihhatla kucagina almayi nasip etsin.

:nazar::nazar::nazar:

amin cnaim amiiiin okadar sey yasayip stresli donem gecirdimki sorma.. artik gelsin bebisim..
annem ve esim disinda herkese evlilik yildonumuzde soylucem :)) :KK49:

amin canim artik sorunsuz stressiz gelsin istiyorum :KK43:(
testin markasi First Response turkiyede satilmiyorsa bile internette var.
bu testlerde hic hata olmuyor diger hamile kaldigimda da bunlarla ogrenmistim.. internette dun arastirdim kimse sikayette bulunmuyor

amin cnaim amiiiin okadar sey yasayip stresli donem gecirdimki sorma.. artik gelsin bebisim..
annem ve esim disinda herkese evlilik yildonumuzde soylucem :)) :KK49:

Cnm evlilik yil donumun yakin bir zamandaysa bence hic kimseye soyleme esine buyuk bir surpiz yap.

Boylece omrunde unutamaz bu evlilik yil donumundeki hediyesini.

Cnm evlilik yil donumun yakin bir zamandaysa bence hic kimseye soyleme esine buyuk bir surpiz yap.

Boylece omrunde unutamaz bu evlilik yil donumundeki hediyesini.

dogru soyluyorsun aslinda ama ozamana kadar coktan ogrenir.. oda bebis istedigi icin gunlerimi felan hep biliyor :KK1:

bu resimde daha belirgin cizgi

amin canim artik sorunsuz stressiz gelsin istiyorum :KK43:(
testin markasi First Response turkiyede satilmiyorsa bile internette var.
bu testlerde hic hata olmuyor diger hamile kaldigimda da bunlarla ogrenmistim.. internette dun arastirdim kimse sikayette bulunmuyor

hımmm ineterntten spariş versem elime 4-5 günde anca gecer bi önemi kalmas.. kaliteli bi tst gibi geldi ondan sordum :) bizde görebilcekmiyiz silik çizgiyi:KK43:

X