Gebeliğe Hazırlık Kızlar rica etsem bir bakabilir misiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

scrt

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
489
369
29
23 şubatta yumurtlam çatladı. 5 martta tekrar ovulasyon testi yaptım. 2. Cizgi cikti ama yumurtlama mi tekrar bilemedim. Adetim de 12 marttaydi 2 gun gecikti. Sizce ikinciye mi yumurtladim? Ve geç döllenme olmuş olabilir mi?

Eklentiler

• 20200314_125720.jpg
    20200314_125720.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 85
23 şubatta yumurtlam çatladı. 5 martta tekrar ovulasyon testi yaptım. 2. Cizgi cikti ama yumurtlama mi tekrar bilemedim. Adetim de 12 marttaydi 2 gun gecikti. Sizce ikinciye mi yumurtladim? Ve geç döllenme olmuş olabilir mi?
Çizgi koyu ama ince cikmis

o kadar kişi görüntülüyor kimse bilmiyor mu ? bir cevap verseniz keşke

Gebelik testi yaptınız mı ya da kan verdiniz mi? Adetiniz gecikmiş.
Böyle çizgi ilk defa gördüm pek bilgim yok malesef

Gebelik testi yaptınız mı ya da kan verdiniz mi? Adetiniz gecikmiş.
Böyle çizgi ilk defa gördüm pek bilgim yok malesef
teşekkür ederim. 2 gün önce ovulasyon testi yaptım yine. ama negatif çıktı. kimisi ovulasyonla öğreniyormuş ya hamileliğini. ben de negatifi görünce yapmadım test.

Hep gecikir mi böyle eğer imkaniniz varsa sabah ilk idrarla gebelik testi yapın 🤗

Çizgi yeteri kadar koyu degil yumurtlama olduğunu sanmıyorum ben.

Kızlar sizce bunda yumurtlama var mı?

Eklentiler

• 20200315_102916.jpg
    20200315_102916.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bugun erken gebelik testi yaptım negatif çıkti. Hala adet olmadım. Kist mi var acaba? :KK43:

Kızlar bugun erken gebelik testi yaptım negatif çıkti. Hala adet olmadım. Kist mi var acaba? :KK43:
Pco varsa gecikme yapar bide stres çok etkiliyor canım soğuk havalarda mesela beni etkiliyordu üşüyünce fln

Pco varsa gecikme yapar bide stres çok etkiliyor canım soğuk havalarda mesela beni etkiliyordu üşüyünce fln
5 sene önce pco tedavisi gordum. 21 subatta doktora gittim hicbir sorunun yok yumurtan olusmaya baslamis dedi. Sana kim pco dedi alakasi yok dedi :KK43: 1 senedir de adetlerim duzenliydi. Gec dollenme ya da kist diyorum artik:KK43:

5 sene önce pco tedavisi gordum. 21 subatta doktora gittim hicbir sorunun yok yumurtan olusmaya baslamis dedi. Sana kim pco dedi alakasi yok dedi :KK43: 1 senedir de adetlerim duzenliydi. Gec dollenme ya da kist diyorum artik:KK43:
Bende belki 50 doktor değiştirdim civar illere dahi gittim kimi var dedi kimi yok dedi bnm de düzensizliğim yoktu mesela belki senede 1 anca ama var canım Pko. Sanmıyorum kist olsun mevsimsel geçiş olabilir İnsallah bebis vardr kan ver bnce

X