Kızlar Rica Etsem Bi Bakar Mısınız?

Merhabalar...

Az önce başıma hiç yaşamadığım bir olay geldi.Oturduğum evde Ekim ayından beridir yaşıyorum.2 aylık yeni bi ilişkim var.Geçenlerde inanır mısınız böyle şeylere bilmem, kendisinde su perisi olduğunu ve şu ana kadarki kız arkadaşlarının rahatsız edildiğini ya da işlerinin rast gitmediğini söylemişti...İnternetten edindiğim bilgilere göre, 3 harflilerin dişi olanlarıymış bunlar...Ayrı şehirlerdeyiz sevgilimle bu arada.Neyse uzatmadan konuya gireyim...Ben web ve grafik tasarımla uğraşıyorum.Geçimimi bu şelide sağlıyorum.Günümün 15 saati bilgisayar başında geçiyor...Gözlerim akmaya başladı az önce.Hadi dedim az uzanıyım.Telefonumun alarmını da kurdum.45 dk kaldığı uyarısını verdi.Sonra kapadım gözlerimi, battaniyeyi de çektim başıma.Sonra bi sessizlik oldu.Sonra sesler duydum.Kapım anahtarla açılıyomuş gibi tıkırtılar.Sonra kalkmaya çalıştım, birşey omuzlarımdan bastırdı adeta beni.Bu arada ışık da açıktı.Sonra dua etmeye çalıştım boğazım tıkalı gibiydi.Bu arada regl dönemimdeyim.Sonra normal bir şekilde dua okumaya başladım derken ağzımda bir el hissettim.Sonra gözlerimi açıp baktığımda ellerimi hareket ettiriyodum ama ellerim ggöğsümde uzanmıştım.Ellerimi gördüm.Ama hareket de ettiriyodum...Ama gördüğüm eller hareketsizdi.Bedenimde daha önce hissetmediğim bi ağırlık..Sanki bedenimin üstünde bi beden daha varmışçasına...ve 4 elim 4 kolum vardı.4 elin 4 kolun hepsi de bana aitti, ama ben sadece 2sini oynatabiliyodum...Korkmadım ama çok garipti ve ben hiç böyle olmamıştım.Anlam veremiyorum....Astral seyahat falan mıydı diyorum ama ağzımdaki eli hissettim.Ne sizce bu kızlar? Bilgisi olan var mı? :26:

ayetel kursı felak nas oku her yatmadan önce..bırazda bılıncaltından etkılenmıssın bunu sana söyledıgı ıcın..söledıklerını unut yoksa herseyı buna yorup bu tarz seyler gorursun...

korkmaaa tatlım dua et uyu...bız de burdan sana bırer fAtıha okuyalım bısey olmaz ınsallah

Öyle yapıcam canım.Çok çok saol.Alllah razı olsun.İnşallah canım.Allaha sığınıyorum hep.O izin vermediği müddetçe birşey olmaz diyorum...

ayetel kursı felak nas oku her yatmadan önce..bırazda bılıncaltından etkılenmıssın bunu sana söyledıgı ıcın..söledıklerını unut yoksa herseyı buna yorup bu tarz seyler gorursun...

Öyle yapıcam canım.Sanırım onun da etkisi büyük.Dediğin gibi en mantıklısı duamı edip tevekkül etmek.:KK34:

Son düzenleme:
Gecmıs olsum tatlım.bedensız varlıklar olabılır ama sevgılının anlattıklarının etkısınde kalıp kabus gorup,gordugun kabusu gercek sanmıs da olabılırsın

Çok sağol canım.Öyle düşünüyorum artık.Bunların olmasına bilinçaltımla ben meyil verdim belki de dediğin gibi.

Öyle yapıcam canım.Sanırım onun da etkisi büyük.Dediğin gibi en mantıklısı duamı edip tevekkül etmek.:KK34:

banada olur bazen cok dusundugum bı olayı ruyamda gorurum gercek gıbı..bu tarz seyler tamamen bılıncaltıyla ılgılı..dua edersen psıkolojık olarak rahat uyursunn bu duruma faydası olur...

Karabasan, cin , peri vb. hakkında konu açmak yasaktır...

X