Kizlar resmen sürünüyorum cok bitkinim

Vildan_mina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
427
350
7 hafta 4 günlük hamileyim ama aşırı yorgunum bitkinim hayattan sogudum depresyonda var acaba onun etkisinden olabilir mi ? Midem de bulaniyor ama kusamiyorum.Benim gibi olanlar varmi ya da tavsiyesi olanlar :KK43:

Özellikle ilk iki ayda çok normal canım,
İnsanın hiç enerjisi olmuyor ve sürekli uyumak istiyor,
Bol bol meyve tüketmeye çalış temiz hava al, 3.aydan sonra bomba gb olacaksın

7 hafta 4 günlük hamileyim ama aşırı yorgunum bitkinim hayattan sogudum depresyonda var acaba onun etkisinden olabilir mi ? Midem de bulaniyor ama kusamiyorum.Benim gibi olanlar varmi ya da tavsiyesi olanlar :KK43:
Bende kolumu kıpırdatıcak güç bulamazdım sürekli uyumak isterdim hepsi geçicek bol bol istirahat et

Özellikle ilk iki ayda çok normal canım,
İnsanın hiç enerjisi olmuyor ve sürekli uyumak istiyor,
Bol bol meyve tüketmeye çalış temiz hava al, 3.aydan sonra bomba gb olacaksın

Bende kolumu kıpırdatıcak güç bulamazdım sürekli uyumak isterdim hepsi geçicek bol bol istirahat et

Teşekkür ederim zaten kendimi zorladigimda cok daha kötü oluyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun

Allah kolaylim versin cnm. Sag salim kucagina almayi nasib etsin. Dut surubu al aktardan imkanin varsa . Sabahlari bi kasik ic tabi icebilirsen. Hem kanin dusmez hem enerji veriyor . Bebegede iyi ins. Ben hep ictim bi kasik. Cok halsizdim .mide bulantisi coktu ve kusamiyordum. Pekmez gibi bisey cok faydali dene bence

Allah kolaylim versin cnm. Sag salim kucagina almayi nasib etsin. Dut surubu al aktardan imkanin varsa . Sabahlari bi kasik ic tabi icebilirsen. Hem kanin dusmez hem enerji veriyor . Bebegede iyi ins. Ben hep ictim bi kasik. Cok halsizdim .mide bulantisi coktu ve kusamiyordum. Pekmez gibi bisey cok faydali dene bence
Sagol Canim Allah razi olsun .annem yapmıştı halbuki bilsem faydali oldugunu getirirdim yurtdisindayim alma imkanim yok :KK43:

Bende 3 ay çektim onu 16 haftalik ken kesildi birden ben ne yesem cikariyordum su dahil 5 kilo vermiştim.
Ac susuz bitkin sürekli uyuyordum sürekli kolum kalkmaz olmuştu eşim yemek yapiordu yemek kokularina tahammülüm yoktu.
Geçti geçer zamana bırak :)

Sagol Canim Allah razi olsun .annem yapmıştı halbuki bilsem faydali oldugunu getirirdim yurtdisindayim alma imkanim yok :KK43:
Pekmez varsa oda faydali olur uzum pekmezi veya harnup pekmezi herhangi biri ben hamile degilim ama akdeniz anemisi tasiyiciyim.bir haftadir iciyorum. Ari gibiyim iki gundur. Cok etkiledi beni. Annem hep soylerdi ic ic diye keske dinleseydim. Yeni danketti daha :KK58:

bende ilk 3 ay cok fenaydim yataktan kalkmak gelmiodu sonra gecti ama sanki simdi yeniden gelio gibi ama uyuyamiormda aksamlari cok sicak oluo nefesim daralio. ilk uc ay mide bulantim nerdeyse hic olmadi simdi simdi sabahlari bulantilarim oluo bende sasmis durumdaim ilk uc ay olmaip simdi nerden cikti die. saglikla bebislerimize kavusalim da gerisi onemli diin gecici bunlarin hepsi insalla

X