Kizlar resime mutlaka bakin!!!!!!!!!!

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Hayirli akmsalra bu sabah yaptim, adetime daha 3 gün var ve benim adetim hep devamli 4-5 gün gecikmeli gelir bu sabah test yaptim, testi idrara heyecandan cok kisa tuttum ama yinede silikde olsa ince cizgi gözüküyor bu ne demek oluyor:KK66:Eki Görüntüle 496524

Hayirli akmsalra bu sabah yaptim, adetime daha 3 gün var ve benim adetim hep devamli 4-5 gün gecikmeli gelir bu sabah test yaptim, testi idrara heyecandan cok kisa tuttum ama yinede silikde olsa ince cizgi gözüküyor bu ne demek oluyor:KK66:Eki Görüntüle 496524

bu test Beta HCg dimi?
Hamişlik var görünüyor.hayırlı olsun. kan testi yaptırmadınızmı?

evet hcg test, adetten 8 gün önce yapilabiliyor, yok kan testi yaptirmadim, bir hafta bekleyip öyle yaptiricam, ben üc ay önce düsük yapmisdim belki yine düser heyecana kaptirmak istemiyorum kendimi o yüzden randevu alip bekliycem...

bu test hamilesin demek oluyor canım :KK52: ağustos topici sanada uğur getirdi maşallah:KK16:

bu test hamilesin demek oluyor canım :KK52: ağustos topici sanada uğur getirdi maşallah:KK16:

cok sagol canim ama nedense hic sveinmiyorum:KK43: düsük olur diye cok korkuyorum esime kimseye daha söylemedim sizlerden basak kismenin bildigi yok:KK43: doktora gidimde öyle söylim herkese diyorum:KK66:

kıyamam sana canım inşallah hamilesin

insallah canim ikinci hamisligime ayni testden yaptim oda pozitivdi simdi aslinda icim rahat ama son anda birsey olup düsmesinden korkuyorum....inan pisikolojik oldu saat basi wc ye gidip kontroll yapiyorum kanama varmi diye:KK43:

bende test yaptım ama bundan değil ikinci çizgi aynı böyle silikti fakat adet olduktan sonra oldu bu acaba nedir ...?? :26::26:

bende test yaptım ama bundan değil ikinci çizgi aynı böyle silikti fakat adet olduktan sonra oldu bu acaba nedir ...?? :26::26:

vallahi bilemiyorumki? ben bir kere daha bu testen yapmisdim hamileydim:KK66: sen bir kan testi yaptirsana yada birdaha test yap? ama kan testi en güvenili....hayirlisi....

X