Kızlar rahim filmi çektiren var mı ?

Tüpler açık ama çok seneler önce kistim patlamıştı ve sol yumurtalığım ve sol tüpüm genişlemiş o patlama yüzünden doktorum o sol tüpü bağlarız dedi ordan gelen sürekli bi sızıntı varmış onu engelleriz demişti şimdide laparoskopi yapmadan direk transfer deneyelim dedi tutmazsa laparoskopi yapıp tekrar deneriz dedi bende dedim bu şekilde gebe kalabilecekmiyim ordan gelen sızıntı yine bozmayacak mı dedim bu şekilde gebe kalan çok hastam var dedi çok kafam karıştı açıkcası ya
Öncelikle geçmiş olsun canım sen doktorunu dinle ozmn belki de sende böyle gebe kalabilirsin umarım en kısa zamanda gebe kalırız 🤲

Kızlar 2 yıldır çocuk istiyoruz hiç bir sorun yok rahim filmi çektirdim tüplerimde acik çıktı aranızda rahim filmi çetirip hamile kalan var mı ve rahim filminden sonra ki ay adet kanamaniz nasildi yoğun mu yoksa normal miydi ve rahim filimden kaç ay sonra hamile kaldınız ?
Ben çektirdim canım daha 2 ay olmadı bekliyorum bende 🤗

Ben de yeni çektirdim üzerine daha regli olmadım, 2 gün önce sat 5 gün kala erken gebelik negatif çıktı. Bu sabah peçeteye çok az kan geldi gibi, regli mi oldum bilmiyorum daha günüme var ama hsg den dolayı erken başlayacak sanırım.

X