Kızlar rahim filmi çektiren var mı ?

Panda M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
117
11
24
Kızlar 2 yıldır çocuk istiyoruz hiç bir sorun yok rahim filmi çektirdim tüplerimde acik çıktı aranızda rahim filmi çetirip hamile kalan var mı ve rahim filminden sonra ki ay adet kanamaniz nasildi yoğun mu yoksa normal miydi ve rahim filimden kaç ay sonra hamile kaldınız ?

Kızlar 2 yıldır çocuk istiyoruz hiç bir sorun yok rahim filmi çektirdim tüplerimde acik çıktı aranızda rahim filmi çetirip hamile kalan var mı ve rahim filminden sonra ki ay adet kanamaniz nasildi yoğun mu yoksa normal miydi ve rahim filimden kaç ay sonra hamile kaldınız ?
Hsg den 2 ay sonra hamile kalmıştım ama dış gebelik oldu.tüpüm de yapışıklık vardı.hag den sonra kesin hamile kalınır diye bir durum yok maalesef.ama olasılığıda var

Hsg den 2 ay sonra hamile kalmıştım ama dış gebelik oldu.tüpüm de yapışıklık vardı.hag den sonra kesin hamile kalınır diye bir durum yok maalesef.ama olasılığıda var
Bende bu konu ile ilgili sormak istiyorum bu hafta hsg cekilmem gerekiyor düşük yaptım ondan sonra bir daha olmadı hormonlarım da sorun vardı şuan tekrar bakıldı hepsi temiz çıktı doktor hsg çek dedi tüplerden ilerlemiyordur diye çok korkuyorum

Bende bu konu ile ilgili sormak istiyorum bu hafta hsg cekilmem gerekiyor düşük yaptım ondan sonra bir daha olmadı hormonlarım da sorun vardı şuan tekrar bakıldı hepsi temiz çıktı doktor hsg çek dedi tüplerden ilerlemiyordur diye çok korkuyorum
tüplerin açıksa ilerlememe gibi bir durum olmaz ilerlememesi için yapışıklık,hidrosalpenks vs olması lazım ki o da zaten hsg de belli oluyor..belki hsg den sonra hamile kalırsın bu ihtimal tabikide var.

Bende Aralık ayında hsg çektirdim tüpler temiz çıktı 2yıldır bebek istiyoruz eşimde de problem olmamasına rağmen olmuyor fakat Ocak ayı kimyasal geçirdim bence işe yarıyor

Merhaba canım, ben hsg den sonra 2 kere adet gördüm. Sonra hamile kaldım. Adetlerimin ikisi de hiç olmadığı kadar yoğundu hatta 2.ci de korkup doktora gittim çok fazla diye. Doktor herşey normal dedi ki o ay da hamile kaldım.

Eğer tüplerde hidrosalpings dışında tıkanıklık varsa rahim filmi sırasında açıyorlar canım yani korktugun şey tıkanıklık ise iyi bile gelebilir hsg.

Merhaba canım, ben hsg den sonra 2 kere adet gördüm. Sonra hamile kaldım. Adetlerimin ikisi de hiç olmadığı kadar yoğundu hatta 2.ci de korkup doktora gittim çok fazla diye. Doktor herşey normal dedi ki o ay da hamile kaldım.
Evet canım benimde 2.adetim çok yoğun geçti umarım bende bu ay hamile kalırım

Aslında hsg çekilince yapışıklık o sıvı ile açılıyormuş. Sizde neden dış gebelik oldu acaba. Çünkü ben dış gebelik geçirdikten sonra rahim filmi çektirmiştim

Merhabalar bizde 2yildir bebek düşünüyoruz.kontrole gittiğimizde yumurta rezervi düşük olduğunu ogrendim direk tüp bebeğe yönlendirdiler. 2kez tüp bebek denendi. Transfer aşamasına gelmeden. Embriyolar gelişmedi. Son çare doktor kök hücre tedavisi uyguladı. Yumurta kalitesini artırmak için. Henüz çok bı değişiklik olmadı. Ama hiç tüplerime baktirmadim. Randevu aldım. Sizin nasıl geçti rahim filmi. Bende ilk defa cektircem.

Rahim filminde adet sancısı gibi bir ağri oluyor kasiklarda ilaç verdiği için kasıklarda baskı oluyordu 5 dklik bir işlem abartıldığı kadar agirli değil bence aynu adet sancısı gibi biraz daha şiddetli gibi düşün.

Merhaba! Cnm bende yaptım ve 3 ay sonra hamıle kaldım hıc bı sorunum yoktu yapanların çoğuna hamıle kalıyor onun üstüne

Aslında hsg çekilince yapışıklık o sıvı ile açılıyormuş. Sizde neden dış gebelik oldu acaba. Çünkü ben dış gebelik geçirdikten sonra rahim filmi çektirmiştim
bende ki yapışıklık hsg ile çılmıştı ve aynı tüoten hamile kalmıştım ama yapışıklık tekrar oluşmuş o yüzden dış gebelik oldu.olacak varsa kaçınılmıyor:KK43:

Merhabalar bende size bişey sormak istiyorum rahim filmi çektirdim bugün kızlar sol tuba distal ucunda minimal ektazi yazıyor ve tüp bebeğe başladık doktorum başta laparoskopi yapıcaz demişti ama şimdide laparoskopi yapmadan bi transfer yapalım deneyelim tutmazsa laparoskopi yaparız daha sonra yine deneriz dedi başına böyle bişiy gelen var mı kızlar 😞

Merhabalar bende size bişey sormak istiyorum rahim filmi çektirdim bugün kızlar sol tuba distal ucunda minimal ektazi yazıyor ve tüp bebeğe başladık doktorum başta laparoskopi yapıcaz demişti ama şimdide laparoskopi yapmadan bi transfer yapalım deneyelim tutmazsa laparoskopi yaparız daha sonra yine deneriz dedi başına böyle bişiy gelen var mı kızlar 😞
Yani tüplerin kapalı mi çıktı

Yani tüplerin kapalı mi çıktı
Tüpler açık ama çok seneler önce kistim patlamıştı ve sol yumurtalığım ve sol tüpüm genişlemiş o patlama yüzünden doktorum o sol tüpü bağlarız dedi ordan gelen sürekli bi sızıntı varmış onu engelleriz demişti şimdide laparoskopi yapmadan direk transfer deneyelim dedi tutmazsa laparoskopi yapıp tekrar deneriz dedi bende dedim bu şekilde gebe kalabilecekmiyim ordan gelen sızıntı yine bozmayacak mı dedim bu şekilde gebe kalan çok hastam var dedi çok kafam karıştı açıkcası ya

X