Kızlar Rabbime Hamd olsun bende dondurulmuşlarımla hamileyim

kelebek74

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
83
2
Kızlar ben bu ay kimselere söylemeden annemlerde dahil dondurulmuşlarımla denedim.Ve dün sonuç aldım.Akşam doktor arayıpta gözünüz aydın dediğinde ağlamaya başladım.Hersey rüya gibi hala gerçek olduğuna inanamıyorum.Başarısız iki denemeden sonra hep negatif olacakmış gibi geliyordu.Ama rabbime hamd olsun sonuç olumlu oldu.Doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı ama ya değer yükselmezse diye çokda korkuyorum.Allah hepimiz hakkında hayırlı olanları versin.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Kızlar ben bu ay kimselere söylemeden annemlerde dahil dondurulmuşlarımla denedim.Ve dün sonuç aldım.Akşam doktor arayıpta gözünüz aydın dediğinde ağlamaya başladım.Hersey rüya gibi hala gerçek olduğuna inanamıyorum.Başarısız iki denemeden sonra hep negatif olacakmış gibi geliyordu.Ama rabbime hamd olsun sonuç olumlu oldu.Doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı ama ya değer yükselmezse diye çokda korkuyorum.Allah hepimiz hakkında hayırlı olanları versin.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

TEBRİKLER İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL OLUR.ALLAH'IM HEPİMİZE YARDIMCI OLUR.kaydirigubbakcemile5

inşallah sonuç pozitif çıkar canım. tebrik ediyorum. allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin herkezi içleri sırada ablamı çocuk sahibi yapsın inşallah. :Saruboceq:

tebrikler cnmmmm lütfen olumsuz olma olumlu olki olumlu gelişsin eminimki sen 12 gün boyuncada negatiftin ama bu sefer gül cnmm...

çok zor biliyorumm bende suan bekleme aşamasındayım ve şimdiden gidip kan testini nasıl yaptırırım diye düşünüyorum.....korkuyorum negatifi duymaya .........ama rabbim yazdıysa yasanacakk

hadiii.........şimdi senin gününnn eylen cnmm bu mübarek ayda gelmiş sana onlar asla bırakmazlarr

Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin.

Tebrikler kelebek74, inşallah allah kucağına almayıda nasip eder.Bu arada bende 3 tane dondurulmuşumla deneyeceğim bu sefer.İnşallah sonuçum senin ki gibi olur.

Hayırlı olsunn .RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.Darısı tüm isteyenlere :)

canım gözün aydın, inşallah sağlıkla tamamlarsın hamilelik dönemini, darısı başımıza.....

Canım çok tebrik ederim. :hooray: İnşallah herşey yolunda gider. Sorunsuz bir hamilelik geçirip sağlıkla bebeğini ya da bebeklerini kucağına alırsın. a.s.

nazar05xb4.jpg

Son düzenleme:

tebrikler canım ALLAH kucağına aldığın günleride göstersin İNŞALLAH canım.. nerde denedin?.. dr un kimdi ?.. yazarsan sevinirim tatlım...a.s.

hayırlı olsun canım. hiç korkma endişelenme, güzel düşün güzel olsun inşallah. sağlıklı hamilelikler, sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim herkese.

Ben memorial hastanesinde yaptırdım.Transferimi hale hanım yaptı.Dondurulmuşlarda kontrole bir veya iki defa gidiliyor zaten.Bnede bir defa gittim ikincisinde transferim oldu.Aileme hala söylemedim kalp atışlarını görmeden söylemek istemiyorum tabi dayanabilirsem.Bana güzel dileklerini ileten herkese çooook teşekkür ederim.Darısı inşallah isteyen herkesin başına.Bu arada doktorm bana değerimin 830 olduğunu söyledi.Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

allah tamamına erdirsin canım
olumlu düşün olumlu olsun

Kelebek74;çook sevindim senin adına.Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.830 çok iyi bir değer,korkmana gerek yok.Kafana olumsuz düşünceler getirme.Kaç embrio transfer edilmişti canım.Değerin baya yüksek,çoğul gebelik olabilir..Bende ramazandan sonra dondurulmuşlarla denemeyi düşünüyorum.Hepimiz için hayırlısı...

830 mu? kaç embriyo transfer edildi canım? çoooooookkkk yüksek bir değer bu maşşallahhh. sanırım bebişler geliyor... 12. gün sonucu değil mi bu?

X