Kızlar ovülasyon testlerimi yorumlar mısınız?

cnsu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
1.461
2.123
30
Merhaba kızlar,
Ovülasyon testimi yorumlar mısınız? Sanki silikleştikte sonra ki gün yine koyulaşıyor neden acaba ? pek bilgim yok ilk defa yapıyorum o yüzden ilk başta sabah ilk idrarla denemeye başlamıştım sonra 19 unda yükseliyor gibi gördükten sonra ertesi gün yaptığımda daha silikti sonra akşamına bidaha yaptım ve sonra ki günler hep akşam işten geldikten sonra yaptım ama son testim bugün sanki düne göre koyu nedendir acaba?

Eklentiler

• IMG_4406.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 164
Sanırım daha yumurtlama olmamış canım en son ne zaman adet olmuştun ve kaç günde bir oluyorsun canımm

Sanırım daha yumurtlama olmamış canım en son ne zaman adet olmuştun ve kaç günde bir oluyorsun canımm
En son 7 haziranda oldum adet ve 28 günde bir oluyorum, uygulamanın gösterdiğine göre yımurtlama tarihlerim bu hafta idi ama bende anlamadım test yapmaya devam ediyim en iyisi :)

En son 7 haziranda oldum adet ve 28 günde bir oluyorum, uygulamanın gösterdiğine göre yımurtlama tarihlerim bu hafta idi ama bende anlamadım test yapmaya devam ediyim en iyisi :)
Çok yakındır o zaman canım yumurtlama... bazen bi kaç gün sarkabiliyor

Uygulama farklı gösteriyor genel olarak
En güzeli test yapmak
İkisinin koyulduğu aynı olduğunda veya t çizgisi daha koyu olduğunda yumurtlamış oluyorsun

Adetten bir gün önce bile olabiliyormuş yumurtlama

Uygulama farklı gösteriyor genel olarak
En güzeli test yapmak
İkisinin koyulduğu aynı olduğunda veya t çizgisi daha koyu olduğunda yumurtlamış oluyorsun

Adetten bir gün önce bile olabiliyormuş yumurtlama
Evet uygulamaya göre çoktan olmam gerekli idi. Bide laboquick çok net çıkmıyor diye okudum forumda o yüzden 2 günde 1 değerlendirme yapmaya çalışıyorum :)

lh testleri ilk idrarla yapmak önemi yok ve çift çizgi çıkmaya başladığı zaman günde iki kere sabah akşam test yapılmalı tabi en az 3 saat sivi alimi durdurduktan sonra yapılmalı bence sen kaçırdın pik olayını ve sizi fazla umitlendirmek istemem ama yeniden koyuluk çıkması hamilelik veya yeniden yumurtlama neden oluyor.. sen 7 sinde adet oldum dedin ve 28 günde bir oluyorum demişsin en son test 27 sinde yapmışsın yani adetten 21. Gün yeniden adet görmene 7 gün kaldı test yapmaya devam et pik çıkarsa bu 7 gün içinde gebelik testi yap

Uygulama benide yaniltdi 14 gunde gosterdi ama 18 gunde oldu yumurtlama pik çizgini gordunuzmu?

Erken hamilelik testi yapmıştım canım 3 gün önce negatifdi ben o gün 19unda yumurtlamaya başlamışım ama sanırım olmadı zaten eş faktörü dolayısıyla ümidim yoktu. Bu arada ever koyulaşmaya başlayınca günde bir kaç kere yapmam gerekiyormuş bidahakine artık:)

hayırlısı olur inşallah şuanda bat 5 temmuz gecikme olursa bir daha test yapacağım bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…