Kizlar ovulasyon testiyle hamile kalan var mi?varsa....

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
KIZLAR OVULASYN TESTİ KULLANARAK HAMİLE KALAN VAR MI
VARSA NOLUR BANA FİKİR VERİN SİZİN DEDİKLERİNİZE GÖRE BENDE UYGULAYACAĞIMfisfisfis

Canım ben bu ay Medismart ovulasyon testi kullandım ve yumurtlamam adet günümden 11-12 gün önce oldu diye düşünüyorum, aslında biz teste takılı kalmadık geçen ay ki adetimden 15 gün sonra iki gün arayla ilişkiye girdik ve ilk defa bu ay farklı olarak ilişkiden sonra hiç kalkmadım. Geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Ben yumurtlama günümü merak ettiğim için yaptım testleri, yani yapmasam da zaten gün aşırı ilişkiye giriyorduk. Daha öceden hep adetin ilk gününden 14 gün sayar o günlerde ilişkiye girerdik ama benim yumurtlamam adet günümden 20 gün sonra oluyormuş. Belki sende de öyledir ve o yüzden tutmuyordur. En iyi çözüm yumurtlama gününü saptayıp, ondan 5 gün önce ve 5 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmek. Tabi Allah vermezse olmaz ama biz elimizden geleni yapalım öyle değil mi? Hem sen de kendini üzme, benim yedinci ayımda oldu, daha kesesini göremedik ama inşaallah iki gün sonra görebiliriz doktorla randevum var da. Hakkında hayırlısı olsun, hep hayırlısı iste canım..

KIZLAR OVULASYN TESTİ KULLANARAK HAMİLE KALAN VAR MI
VARSA NOLUR BANA FİKİR VERİN SİZİN DEDİKLERİNİZE GÖRE BENDE UYGULAYACAĞIMfisfisfis

canım burdakilerin çoğu yumurtlama dönemini hesaplayarak hamile kalıyolar sen neyi merak ediyorsun

Ooof bilmiyorum ya kafam çok karişik benden 2 ay sonra evlenen arkadişim hamile ama ben değilim onun adina çok seviniyorum ama gizli gizli de kiskaniyorum galiba 1 aydan beri kendime eziyet ediyorum resmen nolur şu testi kullananlar yazsin da ona göre deneyeyim

canım öle düşünme herkes farklı bazıları ilk denemede bazıları bikaç deneme sonunda hamile kalıyolar bazılarının ise hiç olmuyo oyüzden şükret haline inş seninde bi vaktin vardır senin adetlerin düzenlimi son 3 ay adet dönemini yaz ben sana hesaplayım

istersen kendinde hesaplayabilirsin eğer 28 günde bir oluyosan adetin 1. gününden itibaren 14, güne kadar say ve 2 gün aralıklarla dene

yaa bende ovülasyon testi almak istiyorum kesin sonuç veriyormu merak ediyorum ayni senin gibiyim canım yardım edin arkadaşlar kullanan varmı memnun kaldınızmı bu testten bu şekilde hamile kalan arkadaşlar yardım birde kullanılışı nasıl oluyor

kızlar dün ben eczanelere sordurdum ovulasyon testlerini önermiyorlar öxellikle de medismartı hiç duymadıklarını internet oyunu olduğunu söylüyorlarCADIARZU

kızlar dün ben eczanelere sordurdum ovulasyon testlerini önermiyorlar öxellikle de medismartı hiç duymadıklarını internet oyunu olduğunu söylüyorlarCADIARZU

çok sağolasın bende medismart almayı düşünmüştüm bilgin için .

Canım ben bu ay Medismart ovulasyon testi kullandım ve yumurtlamam adet günümden 11-12 gün önce oldu diye düşünüyorum, aslında biz teste takılı kalmadık geçen ay ki adetimden 15 gün sonra iki gün arayla ilişkiye girdik ve ilk defa bu ay farklı olarak ilişkiden sonra hiç kalkmadım. Geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Ben yumurtlama günümü merak ettiğim için yaptım testleri, yani yapmasam da zaten gün aşırı ilişkiye giriyorduk. Daha öceden hep adetin ilk gününden 14 gün sayar o günlerde ilişkiye girerdik ama benim yumurtlamam adet günümden 20 gün sonra oluyormuş. Belki sende de öyledir ve o yüzden tutmuyordur. En iyi çözüm yumurtlama gününü saptayıp, ondan 5 gün önce ve 5 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmek. Tabi Allah vermezse olmaz ama biz elimizden geleni yapalım öyle değil mi? Hem sen de kendini üzme, benim yedinci ayımda oldu, daha kesesini göremedik ama inşaallah iki gün sonra görebiliriz doktorla randevum var da. Hakkında hayırlısı olsun, hep hayırlısı iste canım..

merhaba ,
ben de bugün doktoruma gideceğim yumurtlama günü kontrolü olacağım ,ben de çok merak ediyorum yumurtlama günümü ,
ben de 3 aydır korunmayı bıraktım ,ama daha hamile kalamadım ,bi de yumurtlama gününü dikkate alıp bakalım ,umarım olur :KK43:

X