Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar önemli bir soru

crpdm1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
329
32
Merhabalar aranıza yeni katıldım çok uzun zamandır takip ediyorum ve dediklerinizden bir karışım hazırladım kendime şöyle parmaklarımı birleştirip 4 kez tutam olarak şerbetçi otunu aldım ve çaybardağının yarısı kadar suyla kaynattım soğuyunca bir krem kutusuna koydum üzerine şu Norveç formülü el kremi varya ondan kattım karıştırdım gayet suluydu kapadım kapağını çalkaladım bir baktım ki bayağı ağzına kadar falan olmuş buna sebep olan ne anlamadım. Sonra humananın rezene çayları varya granül toz haline getirip 3 çay kaşığı falan da ondan kattım böyle pembemsi bi renk oldu çok umutluyum bu sefer eğer gelişme olursa nasıl yaptığımı sizinle paylaşacağım neyse çok uzattım şunu asıl merak ediyorum tarçın yağı dudak falan dolgunlaştırıyor ya eğer göğüs ucuna sürsek büyütebilirmiyiz???

tarçın yağı dudak mı dolgunlaştırıyor ilk defa duydum hiç bir fikrim yok canım ama göğüs dolgunlaştırır denen şeyler hep kan dolaşımını hızlandıran yada östrojen içen şeyler.gıdalarda kan dolaşımını hızlandırmıyor buz masajı soğuk su normal masaj hızlandırıyor yani tarçın yağında östrojen varsa büyütebilir onuda netten bakmak lazım östrojen olup olmadığını

bir göğüs büyütücü krem markasının (link verilmiyor sanırım) içeriğiyle ilgili maddeler ve ne işe yaradıklarını yazmışlar tarçınla ilgili
Tarçın; Kan şekerini dengeleyici ve karaciğerin şeker ayrıştırmasını tetikleyen özellikleri, östrojen hormonunun yükselmesini sağlar. Östrojen de bilindiği gibi kadınlık hormunudur. Süt bezlerinin genişlemesine yardımcı olur.
yazıyor ve böyle bir soru geldi aklıma haliyle ev mini aktara döndü zaten, sanırım onu da deneyeceğim bilgisi olan pek yok sanırım..

evet bende ilk defa duydum kullan bizide bilgilendir canım ben soya sütü içiyorum 10gündür yarım litre hergün.henüz hiçbir büyüme yok ama umudumu kaybetmek istemiyorum

gıdalarda kan dolaşımını hızlandırmıyor buz masajı soğuk su normal masaj hızlandırıyor

Kanı incelten bitkiler de var.Gingko Biloba,zencefil gibi.Bunlar da kan dolaşımını etkilediği için kullanılıyo göğüs büyütme programlarında.
Tabi dikkat edilmesi gereken şeyler var.Kan inceltici ilaç kullananların veya bu tarz sağlık problemi olanların kullanmaması lazım.
Gingko'yu ben kullanmıştım,öss'ye hazırlanırken,beyne daha çok kan gitsin diye.
Bu arada tarçının da kan dolaşımını hızlandırma etkisi varmış netteki kaynaklara göre.

Kimseyi yanlış bilgilendirmek istemiyorum ama bugün rezene şerbetçi otu karışımını kullanışımın 3.günü ve dün gece üstte bahsettiğim karışımı gece yatarken sürüp üzerine poşet koydum 2 saat sonrasında kalkıp temizledim bu sabah bakıyorum da dolgunlaşmanın haricinde çatalda bir belirginleşme var sanki umarım işe yarar ve sonuçları tek tek paylaşırım kızlar

evet bende ilk defa duydum kullan bizide bilgilendir canım ben soya sütü içiyorum 10gündür yarım litre hergün.henüz hiçbir büyüme yok ama umudumu kaybetmek istemiyorum

canım bu soya sütüyle ilgili gdo riski yüksek yazmışlar kullanıp kullanmama arasında kalmışlar sonra kötü bir şey olmasın?

kan nasıl inceltiliyormuş ya ama en etkilisi östrojen hormonu göğüs büyütmede

canım bu soya sütüyle ilgili gdo riski yüksek yazmışlar kullanıp kullanmama arasında kalmışlar sonra kötü bir şey olmasın?

gdo yediğimiz herşeyde olabilir günümüzde biliyorsunuz :) ama zaten ben doğal olan markayı alıyorum nette de yazıyor bir marka doğal ben ondan alıyorum canım günde yarım litre içiyorum 11.gün bugün.ayrıca bu akşam keten tohumuna başlıcam

keten tohumuna bende dün gece baktım ama bu birde ona başlarsam çok karışır diye vazgeçtim
bu arada çemen filizi de çok etkiliymiş hem çemeni yağla karıştırıp sürmek bütün kıyafetleri batırıyor kokusunun çıkmaması da cabası... çemen filizi denilen şey tohumlarını etkiğimizde oluşan şey sanırım daha önce aktara sordum yok dedi hani soya filizi gibi satılsaydı marketlerde iyidi.. daha önce etkim ben saksıya ama kuşlar yemiş filizleri sonra bir daha da uğraşmadım

ben çok araştırdım bitkilerin en etkilisi göğüs büyütmede soya ve keten tohumu canım bence keten tohumuna başla sende.bugün birlikte başlayalım? günde 2,3yemek kaşığı yenmesi gerekiyormuş.

ben çok araştırdım bitkilerin en etkilisi göğüs büyütmede soya ve keten tohumu canım bence keten tohumuna başla sende.bugün birlikte başlayalım? günde 2,3yemek kaşığı yenmesi gerekiyormuş.

o zaman şöyle yapalım canım sen keten tohumunu 10 gün kadar dene bende tarçın yağını etki edip etmemesine göre devam eder yada diğerine geçiş yaparız böylece hazır yaz da gelirken etki etmeyecekse zaman da kaybetmemiş oluruz :)

peki öyle yapalım canım ya 10günde etkisini gösterirler mi peki ? sanki 10gün kısa gibi vazgeçmek için.ben 11gündür soya sütü içiyorum hergün yarım litre ama henüz hiçbir büyüme yok pes etmiyorum

aslında kısa ama ben hemen sonuç almak istiyorum bana kalsa 1 haftaya olsun bitsin de öyle bir dünya yok maalesef biz bir başlayalım da o belli eder kendini diye düşünüyorum en azından kaşıntı, dolgunlaşma vs. süreyi 15te yaparız 20 de.. olmadı boza deneyeceğim okumuşsundur belki ondan da bahsediliyor bayağı

evet ondanda bahsediliyor canım ama ben nette çok fazla araştırdım 4ayı geçti ben bu konuyu araştırıyorum soya sütünün ve keten tohumunun çok fazla işe yarayacağını düşünüyorum ben çünkü hacettepe tıp fakültesi öğrencilerin tezlerini falan okudum netten onlara göre karar verdim yani çok araştırdım boş kulaktan dolma değil bunlar

canım birisi annesinin yağını içtiğinden bahsetmiş hatta büyük olan göğüsleri daha da büyüdü demiş hani hergün şerbetçiotu rezene karışımıma bir tatlı kaşığı yağını koysammı diye düşündüm

kan nasıl inceltiliyormuş ya ama en etkilisi östrojen hormonu göğüs büyütmede
Kan incelten ilaçlar duymadın mı hiç,hayret!!!
Kan inceltmek göğüs büyütmüyo,kan dolaşımını etkileyip kandaki maddelerin her dokuya rahatlıkla ulaşmasını sağlıyo.
Östrojeni istediğin dokuya ulaştıramadıktan sonra ister kullan,ister kullanma.
Masajın tavsiye edilmesinin sebeplerinden biri de budur zaten.

Canım senin bu yaptığın karışımın benzerini intromtrack de yapıp sonuç aldığını yazmıştı.Şerbetçiotuyla rezene bu konuda en güçlü bitkilerden.Çemeni de filiz şeklinde değil de çektirilmiş tohum şeklinde de kullanabilirsin.
Keten tohumu yağını masajlarda kullanıyolar,karışıma eklemek faydalı olabilir.

gerçekten duymadım hiç ne yalan söyliyim sen kullanıyormusun şimdi neler kullanıyorsun canım göğüs büyütmek için?

evet bende okudum öyle birkaç yazı.senin dediğinide okudum ve aldım bugün keten tohumu başlıcam bakalım sende ekle bence zaten ben sonuç alınca söylicem burdan herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…