Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar önemli bir soru

ben çok araştırdım bitkilerin en etkilisi göğüs büyütmede soya ve keten tohumu canım bence keten tohumuna başla sende.bugün birlikte başlayalım? günde 2,3yemek kaşığı yenmesi gerekiyormuş.

ketenmi? bu akşam özel günler çayı aldım doğadanın hem regl düzensizliğime iyi gelir hemde içinde burda yazan bitkilerin çoğu var belki göğüslerede bi yararı lur dedim onu alırken gözüme reyonda bide keten çayı vardı o çarptı onuda alsammı dedim kararsız kaldım.. sence çayı içilir mi dersin bi işe yarar mı?

ketenmi? bu akşam özel günler çayı aldım doğadanın hem regl düzensizliğime iyi gelir hemde içinde burda yazan bitkilerin çoğu var belki göğüslerede bi yararı lur dedim onu alırken gözüme reyonda bide keten çayı vardı o çarptı onuda alsammı dedim kararsız kaldım.. sence çayı içilir mi dersin bi işe yarar mı?

yarayabilir tatlım ama tozu daha etkili olabilir. ben hacettepe tıp fakültesi öğrencisinin tezini okudum soya fasulyesi ve keten tohumu 1.sıradaydı orda bence bi dene sende. sen ne aldın şimdi hangi bitkiler varmış onun içinde ve başka neler yapıyorsun bu konuda?

Arkadaşlar vertigom(başdönmesi ) yüzünden 15 gündür tebokan adlı ilacı içiyorum.Göğüslerim aşırı büyüdü merak ettim araştırdım.Ginko globanın böyle müthiş bir etkisi varmış.İnanın çok şaşırdım.Ümit ediyorum başdönmemede etki eder .Göğüslerini büyütmek isteyenlere silikon gibi birşey yerine hem faydası olan ginko globa içmelerini öneririm :)

Arkadaşlar vertigom(başdönmesi ) yüzünden 15 gündür tebokan adlı ilacı içiyorum.Göğüslerim aşırı büyüdü merak ettim araştırdım.Ginko globanın böyle müthiş bir etkisi varmış.İnanın çok şaşırdım.Ümit ediyorum başdönmemede etki eder .Göğüslerini büyütmek isteyenlere silikon gibi birşey yerine hem faydası olan ginko globa içmelerini öneririm :)

Ama henüz 15 gündür kullanıyorsun daha sonra farklı bir yan etkisi olmasın? Ayrıca bıraktığında eski haline dönme ihtimali de var...

X