Kızlar nolur yardım edin. Ankara şehir hastanesi mi yoksa gata mi daha iyi tedavi için yeni bi tedaviye başlayacağım , en başa sarmak zorundayım

Eger kistiniz veya hormon sorununuz yoksa stres diye dusunuyorum duzeniniz baya bozulmus gibi. Adeti beklemeden infertiliteye gidin isterseniz.

Esim sperm testini zubeyde hanim hastanesinde 27 ekim verdi sonucunu 28 ekimde elden aldi sonuclar elimizde yinede test vermesine gerek var mi şehir hastanesinde
Sehir hastanesi 6 ay sure veriyormus. Yani gecerli olduktan sonra onaylaniyo ve 6 ay gecerli oluyomus. Esimde baska yerde vermisti deniz hocaya gosterdim ama guvenmedigimi ve tekrarlanmasini istedigimi soyledim. Gun verdi o zaman gittik ayni gun cikti ve onayladi. Zaten onaylandiktan sonra hsgye aliyorlar.

Hayırlısı olsun gideyim sorayim adetimi bekleyim simdi de 3. Gunune mhrs den alayim infertilite için, önerdiğiniz bi doktor var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…