Kızlar nolur yardım edin. Ankara şehir hastanesi mi yoksa gata mi daha iyi tedavi için yeni bi tedaviye başlayacağım , en başa sarmak zorundayım

Neden hastane degistiriyosunuz ki veya neden basa sariyosunuz?
Söyle ki ben zübeyde hanım hastanesine gidiyordum 18-24 Ekimde duphaston la adet oldum 27 ekimde hsg vardi iptal ettiler, sebebine de asistanla yok dedielr hastane tasiniyomus yeni yapilan etlik sehir hastanesine. Etlik sehir hastanesinde de ne infertilite var ne hsg var daha yeni hastane hic bisey yok nerdeyse. 1 2 ayi bulur oranin da düzeninin oturmasi. O yuzden degistirecegim. Mecbur yine en basindan bakacak doktorlar. Hormon testi yaptirip hsg yi bekleyeceğim yine. Esim spermiogram testi verdi onda sorun cikmadi bende hsg cektirip rahatlaycaktim guya, hormon testlerim iyj cikmisti amh 1,42 ydi

Bende Gazi hastanesi doçent doktor İsmail gulere başladım çok iyi bı doktor

Allah yardimciniz olsun 1 ay gibi bi surede halledersiniz insallah. Ben o dediklerinizin hepsini bilkent sehir hastanesinde yaptirdim cok memnun kaldim. Randevu bulamazsam bilr gittigim odaya takipliyim diye sira verdiler. Arada bi doktor degisimi oldu ama yinede gayet iyiydi bence. Ayrica daha gecen ay infertilitede olurken dun gebe takip bolumundeydim rabbime sonsuz sınırsız sukurler olsun. Darisi isteyen dua eden herkede olsun insallah

Ay Allah razi olsun, cok sevindim sizin adiniza. İnşallah bende en kisa surede hallederim. Hsg den sonra mi gebe kaldiniz acaba neler yaptınız

Aaa o bölüm yokmu orada dünder beridir soruyorum bendeee randevu yok napaym diye

Ay Allah razi olsun, cok sevindim sizin adiniza. İnşallah bende en kisa surede hallederim. Hsg den sonra mi gebe kaldiniz acaba neler yaptınız
Hastanelerde aratmadan oluversin insallah. Rabbiminde izniyle hsgden sonra sadece 1 kez adet gordum hic biseyde yapmadim ozel olarak yani hic dikkat bile etmedim. Spora ve diyete baslamistim biraz rahat olmak adina o kadar.

Hastanelerde aratmadan oluversin insallah. Rabbiminde izniyle hsgden sonra sadece 1 kez adet gordum hic biseyde yapmadim ozel olarak yani hic dikkat bile etmedim. Spora ve diyete baslamistim biraz rahat olmak adina o kadar.
Amin inşallah, zaten cogu kadin hsg den sonra gebe kalabilmis hemen 3 ay içinde birazda onun icin hsg istiyorum bende, bide bu isi kafamdan atabilmek adina bi arayıştayim. Bi sorunumuzun olmadığını bileyim sallayacagim Allahin izniyle, ne olur gebeler bizler icin dua edin sizin dualariniz kabul olur Allahın izniyle

Aramanin nasil bisey oldugunu cok iyi bildigimden ogrendigimden beri isteyene arayana sorunu sıkıntısı olana dua ediyorum. Rabbim olanlarinkini bagislasin olmayana hayirlisiyla nasip etsin insallah. Ayrica bisey varmi ki dusuncesinide kafanizdan atmaniz iyi olabilir.

Amiiin Allah razi olsun. Bende bekarken rabbim bende dahil isteyen herkese tez zamanda hayirli eş saglikli cocuklar nasip etsin diyordum her namazimda her bos kaldigimda. Şükür hayırlısıyla evlendim Rabbım tez zamanda saglikli bide cocuk nasip etsin inşallah

Evde duphaston vardi suan kullanmaya baslayim gecenki adeti de oyle olmustum, simdi yumurtlama zamanim sanırım o ilac gebelik olunca tutunmasini gebelik yoksada adet olmayi sağlıyormus sonrasinda sehir hastanesine adetin 3. Gününe bi randevu alayim değil mi direkt infertilite bölümüne

( belki icmem ilacı kahverengi akıntı gelsede hormon testi icin adet adettir. Hsg de lekelenme seklindeki adeti kabul etmemislerdi hsg randevusu alacağım zaman icerim belki) W Waweylaaaa

Evet zaten en bastan baslicaginiz icin bi liste vericekler adetinizin 3.gunu oldugunu belirttiginizde hormon testini yapip diger teste kadar gelme derler. Ayrica sperm testi icin esinize randevu bulmaya calismayin. Deniz beyin yanina direk giderek infertiliden geldiginizi soylediginizde kendisi randevu veriyo ve 1 ay icinde bitmis oluyo adet gordukten sonrada hsg cekimi oluyo gayet iyi bi duzenleri var.

Esim sperm testini zubeyde hanim hastanesinde 27 ekim verdi sonucunu 28 ekimde elden aldi sonuclar elimizde yinede test vermesine gerek var mi şehir hastanesinde

Ona bisey diyemicem malesef kullanin veya kullanmayin diye.
Soyle sorayım o zaman benim su son 3 4 aydir adetim lekelenme seklinde oldu kahverengi oldu hafif kirmiziya döndü ve bitti 1 ay 8 10 gun surdu 1 ay 3 4 gun surdu normalde 1 hafta surer. Simde de oyle olursa kahverengi akinti gibi olursa adetten sayilir dimi hormon testi vermek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…