kızlar nolur bi bakın biraz önemli

minikkus27

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2013
16
0
34
kızlar sırf bu konuyu sormak için yeni üye oldum sabahtan beride epeyce uğraştım sorun şu

vajinal mantar geçiriyorum sanırım ne yaptıysam krem vs işe yaramadı bende çok aşırı kaşıdım sanırım bu yan şeylerden biri (hani dudak diyorlarya ) çıktı şiş gibi duruyor çıktı ama düzelmiyor sarkık gibi duruyor düzeltmeye çalışıyorum ama olmadı bildiğiniz pörtledi :KK43:( bide yürürken iç çamaşırıma takılıyor acıyor dışarda duruyor o derece ya nolur yardım edin bi fikir verin ne yapılabilir bide evliyim ben :KK43:(:-)17:

Son düzenleme:
kızlar sırf bu konuyu sormak için yeni üye oldum sabahtan beride epeyce uğraştım sorun şu

vajinal mantar geçiriyorum sanırım ne yaptıysam krem vs işe yaramadı bende çok aşırı kaşıdım sanırım bu yan şeylerden biri (hani dudak diyorlarya ) çıktı şiş gibi duruyor çıktı ama düzelmiyor sarkık gibi duruyor düzeltmeye çalışıyorum ama olmadı bildiğiniz pörtledi :KK43:( bide yürürken iç çamaşırıma takılıyor acıyor dışarda duruyor o derece ya nolur yardım edin bi fikir verin ne yapılabilir bide evliyim ben :KK43:(:-)17:

doktora gitmelisin cnm onun için krem harici bir fitil veriyorlar çok iyi geliyor ama sanırım senin cildinde tahriş olmuşş alerjik bir durumda olabilir seninkii bence bekleme doktora git,geçmiş olsun

Hiç beklemeden doktora gitmelisin. Evli olduğun için mikrop kapma riskin yüksek olabilir canım hiç bekleme kendi başına ilaç kullanayım deme doktora git. Çok geçmiş olsun...

doktora gitmelisin cnm onun için krem harici bir fitil veriyorlar çok iyi geliyor ama sanırım senin cildinde tahriş olmuşş alerjik bir durumda olabilir seninkii bence bekleme doktora git,geçmiş olsun

çok teşekkür ederim canım cevabın içinde öyle peki bu sarkık durum gidermi çok utanıyorum :KK43:

Hiç beklemeden doktora gitmelisin. Evli olduğun için mikrop kapma riskin yüksek olabilir canım hiç bekleme kendi başına ilaç kullanayım deme doktora git. Çok geçmiş olsun...

çok teşekkür ederim canım peki kadın doğumcuyamı gitmeliyim bu çıkan tarafı ne yaparlar acaba hiç düzeleceğe benzemiyor resmen yürürken takılıyor :KK17:

çok teşekkür ederim canım peki kadın doğumcuyamı gitmeliyim bu çıkan tarafı ne yaparlar acaba hiç düzeleceğe benzemiyor resmen yürürken takılıyor :KK17:

Muhtemelen tahriş oldu aşırı şekilde doğumda kocaman olan vajina doğum sonrası hemen düzeliyor elbette düzelir hiç korkma ve kadın doğum uzmanına mutlaka gözük.

Buz koyabilirsin..hatta lavanta sirkeyi buz kalıbına dök ve dondur,sirke antiseptiktir..hem mikrobunu temizler hem şişliği iner diye düşünüyorum. Ama yinede doktora görünmekte fayda var..

Kaşıdığın için şişmiştir büyük ihtimalle.
Pamuklu çamaşır giy,kot pantolon gibi sert şeyler giyme.
Mümkünse evde külot giymeden gecelik giy.
Sabun kullanma,özel temizleyicin yoksa duş şampuanı kullan.
Bugün doktora gidemeyeceksen bepanten sürebilirsin.

İlik bir suyun icine sirke koyun ve orayi yikayin sirke antiseptiktir iyi gelir bana da dr um onermisti.tabi ki bir dr a gorunmekte de fayda var.gecmis olsun

nefret edıyorum vajınal mantardan ... kasıdıgın ıcın o sekılde olmustur ılac verırler duzelır canım merak etme

bu arada travazol dıe bır krem var bn kullanmıstım ıyı gelmıstı dene ıstersen

Buz koyabilirsin..hatta lavanta sirkeyi buz kalıbına dök ve dondur,sirke antiseptiktir..hem mikrobunu temizler hem şişliği iner diye düşünüyorum. Ama yinede doktora görünmekte fayda var..

daha yarın pazar ben bunu bi deneyeyim bari vajinanın PH değerini bozmaz inşallah gbelikte istiyorum çünkü çok sağol

Kaşıdığın için şişmiştir büyük ihtimalle.
Pamuklu çamaşır giy,kot pantolon gibi sert şeyler giyme.
Mümkünse evde külot giymeden gecelik giy.
Sabun kullanma,özel temizleyicin yoksa duş şampuanı kullan.
Bugün doktora gidemeyeceksen bepanten sürebilirsin.

evet şiş gibi duruyor sanki çünkü baya dolgun dışarda duruyor çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :KK17: bepanten var onuda sürebilirim

daha yarın pazar ben bunu bi deneyeyim bari vajinanın PH değerini bozmaz inşallah gbelikte istiyorum çünkü çok sağol

Rica ederim..Sirkenin ph değeri 4.5 diye hatırlıyorum. Vajina ile çok yakın ya da aynı olması lazım..Elma sirkesini vücudunuzda çok çeşitli yöntemlerle kullanabilirsiniz! binbir derde deva.

X