Kızlar nolur acilll bı bakın lütfen

gulmra

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
86
26
29
Geçen ay hsg çekildim bı problem çıkmadi değerlendirdik ama malesef adet oldum adetim çok az geldi üç gün sonra ovulasyon takip etmeye başlayım dedim test t çizgisi aşırı koyu c silik çıktı gebelik falan ihtimali varmıdir testi ancak yarın alabilirim aşağı görsel ekliyorum

Eklentiler

• 1000151859.webp
    275,5 KB · Görüntüleme: 74
  • 1000151857.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 168
Adetiniz bitmiş ve yumurtlama bekleyeceksini gebelik ihtimalini nasıl düşünebiliyorsunuz ?

Kızlar dua edin bana yarın erkenden kadın doğuma gidecez kimyasal falan korkuyorum yani adet oldum az oldu ama 6 gün sürdü ve gebelik belirtilerim yok sayılır bir kızım var 9 yaşında 4 yıl önce bı düşüğüm oldu 4 yıldan beridir bu anı bekledim[U][FONT=arial].[/FONT][/U]

Sanırım o gelende adet kanı değil. Yerleşme kanı gibi birşeymiş ozman
Hayırlı olsun

Sanırım o gelende adet kanı değil. Yerleşme kanı gibi birşeymiş ozman
Hayırlı olsun
İnşallah öyledirrr ya çok sıkıntılar çektim iki tüpümde kapalıydı iki defa hsg çekildim adet olunca artık tüp bebeğe karar vermiştik tüplerimin işlevini kaybetmiş olabileceğini söylemisti doktor eşimle dünden beridir çok heyecanlıyız umarım güzel haberler alırız güzel şeyler olacak inanıyorummmm

Kızlar hastaneye gittim geldim kan verdim doktor sağlıklı bı gebelik olmadığını söyledi dış gebelikten şüphelendi yaşayan varmı bu durumu aşağı ekliyorum değerlerimi

Eklentiler

• 1000152331.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar hastaneye gittim geldim kan verdim doktor sağlıklı bı gebelik olmadığını söyledi dış gebelikten şüphelendi yaşayan varmı bu durumu aşağı ekliyorum değerlerimi
Hadi yaaaa üzüldüm sen yinede 2 gün sonra yine ver kan . 2 katı artması gerekiyo değerin .
Başıma hiç gelmedi

Neye göre dedi bunu? 2. Kere kan vermen gerekiyor ki anlaşılsın. Benim ilk değerim seninkinden daha azdı. Çok şükür 9. Haftaya giriyoruz. 2 gün sonra tekrar kan ver 2 katına çıkmışsa sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…