Kızlar ne zaman test yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

doubleexspresso_5

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
5
2
20
Selam kızlar aranıza yeni katılıyorum Ben bu ay daha doğrusu Eylül ayında 2 yumurtlama dönemi geçirdim birisi 22 23 Eylül diğeri de 28 29 Eylül 22 23 eylül'e göre yumurtlamanın 14 günündeyim 28 29 eylül'e göre ise 8 günündeyim bu sabah days doctor erken gebelik testi yaptım fakat çıkmadı çok mu acele ediyorum sizce biraz daha beklemeli miyim bilinen adet tarihi 12 Ekim veyahut yanılmıyorsam 13 Ekim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim cumartesi veya pazar test yapmayı düşünüyorum başına böyle bir şey gelen var mı yardımcı olursa sevinirim 😊

13 14 Ekim gibi yap varsa çıkar erken yapma az sabret canım benimde 4 eylül 5 ekimde test yaptım pozitif çıktı bugünde kan sonucum 938 çıktı ama kan sonucunda cuma günü vermiştim bugün aldım sonucu sende bekle 13 ünde yap hayırlısı insallah

13 14 Ekim gibi yap varsa çıkar erken yapma az sabret canım benimde 4 eylül 5 ekimde test yaptım pozitif çıktı bugünde kan sonucum 938 çıktı ama kan sonucunda cuma günü vermiştim bugün aldım sonucu sende bekle 13 ünde yap hayırlısı insallah
İnşallah canım çok teşekkür ederim verdiğin yanıt için birde bu ay üst üste 2 yumurtlama dönemi görünce zaten pazartesi bugün sabah test yaptım erken yapmam için hani diyor kimisi ben 6 günde öğrendim kimi diyor 1 hafta insan da ümit ediyor bazen bende sanırım o yüzden yaptım 🥹🥹

İnşallah canım çok teşekkür ederim verdiğin yanıt için birde bu ay üst üste 2 yumurtlama dönemi görünce zaten pazartesi bugün sabah test yaptım erken yapmam için hani diyor kimisi ben 6 günde öğrendim kimi diyor 1 hafta insan da ümit ediyor bazen bende sanırım o yüzden

İnşallah canım çok teşekkür ederim verdiğin yanıt için birde bu ay üst üste 2 yumurtlama dönemi görünce zaten pazartesi bugün sabah test yaptım erken yapmam için hani diyor kimisi ben 6 günde öğrendim kimi diyor 1 hafta insan da ümit ediyor bazen bende sanırım o yüzden yaptım 🥹🥹
Biraz daha sabır 1 hafta sonra yaptığında varsa çıkar zaten strese sokma ve şunu anladım artık sandığın anda Rabbım veriyor biz artık birakmistik her ay testler boş çıkınca bu ay düşünmedim bile Rabbım verdi normalde ben reglime 1 hafta kala başlardım test yapmaya 🥺kafamdan attığım anda oldu Rabbım sanda hayırlısını nasip etsin

Biraz daha sabır 1 hafta sonra yaptığında varsa çıkar zaten strese sokma ve şunu anladım artık sandığın anda Rabbım veriyor biz artık birakmistik her ay testler boş çıkınca bu ay düşünmedim bile Rabbım verdi normalde ben reglime 1 hafta kala başlardım test yapmaya 🥺kafamdan attığım anda oldu Rabbım sanda hayırlısını nasip etsin
Amin inşallah cnm 🥹 1 evladım var kardeş düşünüyoruz 💖

X