kizlar ne olur yardim

pferd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
180
4
merhaba arkadaslar gecen hafta doktora gitigimde 5 haftalik hamilesin dedi ve ultografta kucuk bi nokta gordu ve bu hafta gene gitik yani 6. haftalik gebeligimde gene kucuk bi nokta gorundu gene once bu 6 haftalik daha kucuk olmali dedi sonra bazen bebek rahimde erken bazen gec gelisirmis dedi ve ben moralim cok bozuk bu normal bisey mi rahimde bisey gorunuyo ama kucuk uc hafta gene gel diyo ne yapicagim kizlar lutfen yardim edin nasil bisey bu normal mi

canım tam olarak anlayamdım aslında ama 4 ve 5 haftalarda zaten çok ufak nokta gibi görünür 6 haftada dahada büyür ama hala bir mercimek kadardır.. bence sen birde başka doktora görün hem 6.haftadan sonra sana bir takım kan testleri yapılması gerekiyor..

canım 5.haftalarda cok mınık tır zaten..hatta bazen gozukmeye bıle bılır...benım ole olmustu 5 haftalıktım ama kese gozukmedı dr sana soyledıını soylemıştı,gec gelışme olabılır...ve 3 hafta sonra gel dedı gıttımde keseyıde bebişide gorduk canım...ama o 3 hafta nsıl gectı gel bıde bana sor...içini rahat tut 5.haftada gozukmemesı normal...sen gene 2 hafta sonrasını bekle ..ıztersen bı baska dr ada gorun canım ama gozukmuyorsa ordada gozukmez yapabılceı bişi yok beklemekten baska...yada kan testı nde cıkıo ıkıye katlaması gerekır...içini rahat tut kı guzel olsun...sewgıler

sagolun kizlar desteginiz icin bu arada suan 6 haftalik 2 gun hamileyim yani 5 haftaligi gectim ama altinci ve besinci haftada vajinal ultrasonta ayni kucuk nokta gorundu bebek ama gelisimemisti ayni besinci haftaya benziyo ben dusundumda haklisiniz baska bi doktora gidecegim ordan kan testi yapiyim ikiye katlanmasi lazim birde bu sefer karndan ultrason yapiyim ne derseniz uc hafta nasil bekleyim kizlar dayanamiycagim gun gecmiyo

canım benim karından veya vajinal yoldan ultrason farketmez tatlım
önemli olan gelişiminin olup olmadığı
6 haftalık olmuş bak
kalp atımları da başlamıştır
sen hemen bir dr.a git
bize de haber ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…