kızlar ne olur yardım edin

8 cı haftamda gıtdık ve cok sukur ALLAHıma kalb atıslarını duyduq.ılk hamılelıyımde kesede bebek yokdu .gıderken cok heyecanlıydım .senı ne hıss etdıyını gercekden anlıyorum. bebısın kalb atıslarını duyduqda kocıskomda bende mutluluqdan ağladık.INSALLAH sende bebısının kalb atıslarını duyarsın bır az sabr et 8 cı haftasında mutlaka duyacaqsın .hayırlısıyla kucaqınıza alasız INSALLAH :nazar:

denizcim sağol canım.inşallah allah isteyen herkesi kolayca bebişine kavuşturur...

minervaduygucum ; topiğini daha yeni görüyorum. Malum bizm topic çok yoğun biliyorsun. Çok nadir dışarılarda dolaşabiliyorum. Gelip bizlerle de paylaşmayınca yeni haberim oldu. Ama herşey yolundaymış çok şükür. İnşallah sonuna kadar da herşey yolunda gider ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. :Saruboceq: Bizler sizler için bol bol dua ediyoruz güzelim. :Saruboceq: Allaha emanet olun. :nazar: :nazar: a.s.

hadi gözün aydın canım bak üzü,ntün yersizmiş gördünmü annesi azcık seni üzmüş ama olcak o kadr allahım hayırlı doğumlar nasip etsin canım ya bizlerede dua et olurmu biliyorum ediyorsundur ama ufak bi hatırlatma benimkisi aman arada kaynamayalım diye:)) sen ve teyzesinin gülü bebişin allaha emanet olun canım

X